dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

delfina7

ODbiór domu mamy :D

Oceń ten wpis
Wiem wiem , dawnio juz keiszkamy , no od 2009 roku , ale odbiór własnie dziś odebraliśmy Taki prezencik na 35 urodzinki mam A traz wio , medunki , zmiany ... masz babo placek
Tym samym budowa ukończona . Gdyby ktos potrzebowal zdjęć relacji to zapraszam na pocztę , bo nowy murator zabrał tyle zjęć ... tyle znajomości :/ ... Może nowi połapią sie prędzej tu ,ale widze , ze wiel osób z estarego muratorka poszło w siną dal ... zdjecia dziennikowe zniknęły ... ale nic to dotrzymaliśmy do punktu listy jaki otrzymałam z projektem domu ... chciaz wiele pracy przed nami ... budujcie się , bo to fajna przygoda życia
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    Oj bardzo fajna. Ja bym bardzo chętnie zobaczyła jak się urządziliście no i gratuluję odbioru
  2. Avatar projekt z 20
    delfina7 gratuluje odbioru
  3. Avatar Alinaskoczek
    Witam, własnie kupiliśmy projekt Sielanka II i w związku z tym mam wielką prośbę mam problem z rozmiarem okien w kuchni i łazience, jak oglądam Państwa zdjęcia wydaje mi się że okna w kuchni są równe, proszę powiedzieć czy mam rację czy też zostawiliście Państwo wymiary zgodne z projektem?