dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Diament_2012

Mały domek eko.

Oceń ten wpis
Witam, to mój pierwszy wpis tutaj, nie bardzo jeszcze wiem jak to funkcjonuje.
Właśnie zaczynam budowę mojego, od początku wymyślonego przeze mnie domku. Kierowałem się zasadą: minimum nakładów, maksimum efektu. Zamierzam zastosować wszystkie dostępne nowinki eko i energo i jednocześnie zachować zdrowy rozsądek w tym wszystkim i nie wydać więcej niż 100 tys. Ma to być domek dla dwóch osób, pow. 72 mkw, z do minimum ograniczoną póżniej obsługą. Być może uda mi się stworzyć produkt, który spełni oczekiwania wielu ludzi w podobnej do mnie sytuacji (50+) i stanie się sposobem na godziwy zarobek. Całą moją wiedzę w tym temacie, posiadłem z lektury Muratora, życia i doświadczeń zawodowych (prowadzę firmę Tynki i wylewki anhydrytowe), i nie spotkałem jeszcze inwestora, który by był całkowicie zadowolony ze swojej BUDOWLI. Każdy uważa, że buduje dom za duży i zbyt skomplikowany. Może mnie uda się uniknąć tych istotnych na dzisiejsze czasy problemów. Wystarczy na dziś tej paplaniny, póżniej napiszę o konkretnych rozwiązaniach, które chcę zastosować. Pozdrawiam wszystkich, którzy zechcą mnie przeczytać. Marek.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alpak
    Chętnie będę śledzić Twój dziennik. Ja buduje domek 90 metrów mimo, że jestem 30+. Mój dom ma być mały, bo rzeczywiście często się zdarza,że spora część powierzchni w wybudowanych domach jest nieużywana. Powodzenia w budowie.