dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jacek_

z122 - zakończenie budowy

Oceń ten wpis
Witam wszystkich po dłuższej przerwie!
W międzyczasie udało nam się zrobić łazienkę na górze - akcja trwała jakieś 2 tygodnie, z czego jeden tydzień projektowania, drugi - wykonania. Myślę, że efekt - nie skromnie mówiąc - wyśmienity

Kuchnia nabrała wdzięku dzięki jasnym szafkom i naturalnemu blatowi... eh, co my się namęczyliśmy z tym dębowym blatem... olejowanie, olejowanie, potem jeszcze olejowanie... jak na razie wolę nie myśleć, co będzie, gdy zdarzy się na nim jakaś "kuchenna rewolucja"

Poza tym - dzięki mojemu tacie - mamy drewniane parapety wewnętrzne - wyglądają super! Tutaj też nie obyło się oczywiście bez atrakcji. Szlifowanie, bejcowanie, lakierowanie itd

Gdy zbiorę zdjęcia, wrzucę do dziennika

Zostają jeszcze drobnostki w stylu listwy łączące panel-płytka, listwy przypodłogowe w gabinecie itp. no i oczywiście aranżacje wnętrz.

Jak dotąd udało się skończyć garderobę - projekt i wykonanie moje - oraz pokój naszego synka Jaśka. Pozostałe pokoje powoli będziemy urządzać wg własnych pomysłów.

Oficjalnie zakończyliśmy budowę (odbiór trwał jakieś 2 miesiące) i mieszkamy już od jakichś trzech tygodni - uczucie niesamowite
Tagi - katalog słów kluczowych: odbiór domu, zakończenie budowy Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Asia az
    Gratuluje zakonczenia budowy, zycze samych szczesliwych dni w nowym domku
    Updated 27-06-2012 at 18:41 by Asia az
  2. Avatar marzenka i mariusz g
    Gratulację, oby zawsze słoneczko Wam świeciło w tym nowym domku
  3. Avatar wieslaw_sz_
    Gratulacje! Niech Wam mieszka się jak najlepiej. (Bez remontów)
  4. Avatar wieslaw_sz_
    jacek_ zrób fotkę okna nad schodami.
    Dziękuję
  5. Avatar jarecki1106
    Gratulacje i powodzenia my walczymy dalej.
  6. Avatar ola&arek-z122
    Gratulacje!Jacku czekamy na zdjęcia.Jak się mieszka?Czy brakuje czegoś lub coś jest wdłg.Ciebie zbędne?Pozdrawiamy