dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bławatek

Następne zdjęcia

Oceń ten wpis

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Gratulacje z powodu SSO.My juz tuz,tuz...oby pogoda nadal dopisywala...
    Pytanko-te tuje sadzilas takiej wielkosci,czy juz dluzej rosna?Bo krazy opinia,ze im mniejsza,tym latwiej sie przyjmie,a wieksze niestety czesto nie.Czy to szmaragd?
  2. Avatar monia i stasiu :)
    Alusia, tuje posadziliśmy malutkie, 4 lata temu jesienią. Nie wiem jak duże się przyjmują ale według mnie, to lepiej kupić małe, bo duże są drogie, a i tak nie wiadomo czy się przyjmą. Nam chyba 1 uschła. Powodzenia z dachem i oby śnieg jeszcze nie spadł
  3. Avatar plusultra
    gratulacje i jak mądrze pomyśleliście o sadzonkach przed budową Urządzając ogród pamiętajcie, że na tujach świat się nie kończy nasze rodzime gatunki też są piękne i przyjmują się chętnie
  4. Avatar monia i stasiu :)
    Nie nie, nie zapomnę Mamy również drzewka owocowe i ogródeczek warzywny. Tak poza tym bardzo lubię róże i wrzosy
  5. Avatar adk
    Wreszcie zawitałam i do Was - gratuluję SSO. Pięknie posprzątane. I byle do wiosny pozdrawiam!
  6. Avatar mariwa
    gratulujemy SSO, no to teraz już poleci, najpierw okna no i po kolei będziecie zasuwać, pozdrawiamy
  7. Avatar chagall
    GRATULUJĘ SSO!!!
  8. Avatar monia i stasiu :)
    Dziękuję Teraz oby jakaś kasa wpadła w przyszłym roku, to pójdzie szybko he he