dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...

Zima idzie...

Oceń ten wpis
...więc czemu nie ogród zimowy?

Zaczęło się od pomysłu/projektu:



który lekko ewoluował - zrezygnowaliśmy z podmurówki na rzecz większego przeszklenia:





I się zaczęło - cięcie, szlifowanie (moje), potem trzykrotne malowanie w wykonaniu małżonki.



Tagi - katalog słów kluczowych: konserwatorium, ogród zimowy, oranżeria Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Wszystko fajnie z ogrodem zimowym,dopoki czlowiek zdaje sobie sprawe z tego,ze lastem,szczegolnie jesli jest usytuowany od poludnia,to jest po prostu szklarnia w domu.I naprawde nie mowie tego zlosliwie,czy goloslownie,tylko mam doswiadczenie w temacie-mialam i nigdy wiecej nie bede miala.Moze jesli bedzie oddzielony od reszty pomieszczen,to bedzie ok,cale cieplo skumuluje sie w tym pomieszczeniu-ja mialam nieoddzielony i bylo latem naprawde fatalnie.Pomyslcie o tym.Pozdrawiam
  2. Avatar CitroCerber
    Cytat Napisał alusia1974
    Moze jesli bedzie oddzielony od reszty pomieszczen,to bedzie ok,cale cieplo skumuluje sie w tym pomieszczeniu-ja mialam nieoddzielony i bylo latem naprawde fatalnie.Pomyslcie o tym.Pozdrawiam
    Usytuowany jest od wschodniej strony, całkowicie oddzielony - drugie drzwi, izolowana ściana. Więc nie będzie tak źle. No i docelowo będzie też markiza nad nim.
  3. Avatar alusia1974
    No to co innego,widze,ze dobrze przemyslana sprawa w kazdym szczegole