dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

qqka

optymalny m133 czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu??

Oceń ten wpis
witam. z zoną wybraliśmy już projekt który jest dla nas najlepszy i nazywa sie właśnie optymalny. W związku z tym jesteśmy ciekawi czy ktoś podobnie jak my tym projektem sie zajmuje. szukałem już na różnych forach ale nie natrafiłem na efekty czyjejś pracy. bardzo chetnie zobaczylibyśmy jak ten domek wygląda nie tylko na papierze
Tagi - katalog słów kluczowych: m133, optymalny Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

Strona 6 z 6
  1. Avatar rmg82
    Agula Foty proszę, ja na ostatniej prostej gonię
  2. Avatar Agula75
    Już pisałam kiedyś, że nie potrafię tu wklejać zdjęć, więc albo proszę o dokładną, skuteczną instrukcję albo o adres mailowy, to Ci prześlę. Pozdrawiam
  3. Avatar rmg82
    heya
    ogłaszam zakończenie budowy
  4. Avatar Agula75
    Super, gratulacje! Teraz nie mniej ekscytujący, ale chyba czasem bardziej dokuczliwy etap wykończenia... Domu, ale może się zdarzyć, że i inwestorów Czego nie życzę, rzecz jasna Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za dalsze działania. Podeślij zdjęcia na maila.



    Cytat Napisał rmg82
    heya
    ogłaszam zakończenie budowy
  5. Avatar rmg82
    Heya
    też mam nadzieję, iż budowa inwestora nie wykończy
    jeszcze poprawki no i doprowadzenie podwórza do ładu
    Agulka postaram się zrobić foto i przesłać w najbliższym czasie
  6. Avatar małgonia_s
    Cytat Napisał małgonia_s
    Może i u nas da się coś zrobić z ty słupem
    Atad7 A możesz zdradzić te rozwiązana ze słupem w drugim pokoju???
    Witam po długiej przerwie; ) Doczekalismy sie w końcu stanu surowego otwartego. I muszę przyznać, że my słupów w pokojach poprostu nie mamy gdyż przy dwóch stropach lanych nie trzeba było ich robić i jestem mega zadowolona.
    Pozdrawiam Was a w szczególności Agnieszkę spod Krakowa
    Updated 04-01-2016 at 23:02 by małgonia_s
  7. Avatar Agula75
    Hej Małgosia, dzięki za pozdrowienia, przekazuję wzajemnie Gratulacje odnośnie zakończenia tego etapu budowy! No i trzymam kciuki za dalsze. A jak u pozostałych? Odezwijcie się. Pod projektem optymalnego na stronie Muratora pojawiło się kilku potencjalnych inwestorów
  8. Avatar małgonia_s
    Hej hej Mam pytanko do tych, którzy już mieszkają w "WILLI" ( tak ktoś podsumował ten dom). I powiem szczerze jestem przed etapem wykańczania domu i te opinie mnie przygnebiaja. Czy rzeczywiście uważacie, że jest wielki?? I czy wysokie są koszty ogrzewania i utrzymania domu??? Bardzo proszę o szczera opinie...
  9. Avatar rmg82
    dom jest duzy i przestronny. Koszty zależą od technologi budowy i wyposażenia, które sobie zażyczymy
  10. Avatar małgonia_s
    Cytat Napisał rmg82
    dom jest duzy i przestronny. Koszty zależą od technologi budowy i wyposażenia, które sobie zażyczymy
    Dziękuję za odp. Zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od jakosci wykończenia domu i od technologii budowy
    Moje pytanie było skierowane bardziej w stronę indywidualnych spostrzeżeń; )
    Updated 10-03-2016 at 09:00 by małgonia_s
  11. Avatar rmg82
    szczerze to wystarczyłby dla 6 osobowej rodziny
    salon-imprezy spokojnie na 10-12 osob
  12. Avatar małgonia_s
    Cytat Napisał rmg82
    szczerze to wystarczyłby dla 6 osobowej rodziny
    salon-imprezy spokojnie na 10-12 osob
    Czyli jest spory dzięki za opinię.
  13. Avatar pepers78
    dla czego kubatura jest podana brutto? przeciez to jest parametr ktory patrzy sie pod katem ogrzewania chyba bardziej interesujaca byla by kubatura pow urzytkowej ?
  14. Avatar małgonia_s
    Hej, hej wszystkim Jak tam u Was "OPTYMALNI"??? My wciąż wykańczamy naszą "willę". Może ktoś chciałby się pochwalić/podzielić swoim wnętrzem??
    Pozdrawiam
  15. Avatar małgonia_s
    Hej jest tu ktoś jeszcze???? pozdr
  16. Avatar ceezi
    Hej, czy jest tu ktoś jeszcze? Kupiliśmy projekt optymalny i mamy prę pytań
  17. Avatar ceezi
    parę pytań
  18. Avatar Klaudia1234
    Hej jestesmy w trakcie budowy tego domu jest poprostu cudny ale troszkę pozmienialismy w projekcie zamieniliśmy na dole łazienkę że schodami gdzie nie gdzie powiększyliśmy albo zmniejszyliśmy usunęliśmy słupy na górze i jest cudnie
  19. Avatar Klaudia1234
    Hej jest tu ktoś jeszcze ? Czy ma ktoś ma już wykończona kuchnię z salonem i przesłać parę fotek jak to wygląda troszkę pozmienialismy projekt zamieniliśmy schody z łazienką i na górze troszkę pozmienialismy teraz jest idealny dla naszej rodzinki
Strona 6 z 6