dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jossi

ocieplenie zewnętrzne skończone

Oceń ten wpis
No i po 2 tygodniach Panowie skończyli. Ani razu ich nie poznałam, bo pracowali w tygodniu a w tygodniu tylko mąż jeździł, a jak jechałam ja to ich wtedy nie było i to tak Ale podobno Panowie baaardzo porządni, dokładni i fajni jak to mąż stwierdził

A oto efekt ich pracy:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.13.03.jpg
Wyświetleń:	428
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	150923

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.13.42.jpg
Wyświetleń:	457
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	150924

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.14.06.jpg
Wyświetleń:	441
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	150925

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.14.25.jpg
Wyświetleń:	430
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	150926

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.15.28.jpg
Wyświetleń:	418
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	150927
Tagi - katalog słów kluczowych: ocieplenie domu Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar sherlockholms
    Piękny domek Mój będzie tak wyglądał pewnie dopiero za rok. Na razie stoi nieotynkowany tylko zamknięty oknami i przeczekuje zime
    Widząc WAsz domek mam kolejne pytania (to tak a propos wcześniejszego o BRUNNERA hahaha). Wydaje mi się, że macie powietrzną pompę ciepła? My zdecydowaliśmy się na to samo rozwiązanie (TOSHIBA ESTIA). W związku z tym kilka pytań:
    Jaka to pompa?
    CZy już ją odpaliliście i jak się sprawuje (sterowanie itp)?
    Jaką macie taryfę energii (rozpytywałem ludzi i niektórzy twierdzą, że przy akumulacyjnym kominku można pokusić się o G12)?
    CZy macie tylko podłogówkę czy grzejniki - jak grzejniki to na jakie się zdecydowaliście(my zastanawiamy się nad konwektorami na górze ale hydraulik troszkę kręci nosem - że szybko się wychładzają ale ja mówię, że za to szybko nagrzewają)?
    Jaką dajecie temperaturę do grzejników (teoretycznie do niektórych można dać nawet 30-35 stopni na wejściu ale muszą być wtedy ooooogromne)?
    Pozdrawiam
  2. Avatar Ania "Hexe"
    jossi prezentuje się super, ja stwierdziłam u siebie już, że ta szarość jest piękna!
    Kto budował, to wie jak to cieszy, jak już się ma domek na takim etapie!!!
  3. Avatar vilya
    piękne drzwi
  4. Avatar alusia1974
    Fajnie wam,musisz sie cieszyc jak dziecko
  5. Avatar jossi
    Dziękuję Wam oj cieszę się cieszę z tego etapu! Wolę nie myśleć o kredycie i jego racie..
    Co do pompy sherlockholms, to jest to Panasonic Aquarea T-CAP FLAT 9kW. Pisałam o niej we wcześniejszych wątkach więc poszukaj.
    Grzejników nie będzie, jedynie w górnej łazience do grzania ręczników, podpięty do podłogówki. Pompa jest już uruchomiona i grzeje. Na tym etapie nie umiem Ci jeszcze powiedzieć czy jest super wszystko, ale dlatego ją wybraliśmy bo ma najlepszy COP na rynku ze wszystkich pomp powietrznych. Do -15 stopni ma stałą moc grzewczą a poniżej wspomaga się grzałką. Teraz chodzi na temp. 25 stopni i w domu jest ciepło.
  6. Avatar devileczek
    Jossi, bardzo mnie interesuje jak sie sprawdza ta pompa powietrzna. Monitorujecie zuzycie energii ?