dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

boruvva

Struktonitowy bunkier :)

Oceń ten wpis
Witam,

Powoli czas zacząc prowadzic swoj dziennik budowy. Działka zakupiona, formalności w trakcie załatwiania, pora na realizacje swoich marzen

Ze wzgledu na dobrego znajomego, który jest architektem zdecydowalismy sie na projekt indywidualny. Szczególnie, ze przy dobrze zaprojektowanym domu mozna tez sporo zaoszczedzic na robociznie. Kwestia optymalnego projektu, gdzie na etapie projektowania analizujemy koszty powoduje, ze nie generujemy sobie dodatkowych nieprzewidzianych wydatków.

Jako, ze razem z małżonką lubimy minimalizm i nowoczesną architekture nasz dom będzie zdecydowanie się różnił od innych.

Aby lepiej dogadać sie z architektem przysiadłem i zrobiłem sobie projekt domku jaki bysmy chcieli wybudować. Porządna wizualizacja warta więcej niz 1000 słow
Tagi - katalog słów kluczowych: minimalistyczny, nowoczesny, stodoła, struktonit Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar boruvva
    Front

    Tył



    Wszelkie komentarze mile widziane
    Updated 18-01-2013 at 20:35 by boruvva
  2. Avatar boruvva
    Wersja z oknami kolankowymi:
  3. Avatar -ula-
    Uwielbiam stodoły, może to być ciekawy projekt. Będę więc zaglądać. W linku mój absolutny faworyt, jeśli chodzi o inspiracje. http://coolboom.net/architecture/woodstock-farm/
  4. Avatar -ula-
    I jak najbardziej okna kolankowe!