dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jossi

umywalka i mozaika

Oceń ten wpis
Przyszła dziś po 7 tygodniach umywalka do górnej łazienki, jest Boska bałam się trochę bo jej nie widziałam na żywo nigdzie, a kształt mi jako jedynej spasował. Szukałam takiej która nie ma za szerokich bocznych randów, bo wtedy środek umywalki jest mniejszy i takiej żeby miała obłe wewnątrz kształty. Wielkość 80 cm, Keramag Icon-wykupiona przez Koło.. no i czas produkcji i dostawy od 6-8 tyg. Musieli ją dla nas specjalnie produkować
No i mozaikę też już zamówiliśmy bo z nią mieliśmy największy problem.. chodziło o dopasowanie kolorystyczne. Mąż w weekend zrobił turne po wszystkich okolicznych kafelkariach i robił foty najbardziej pasujących mozajek dzięki temu mogliśmy na spokojnie przeglądnąć fotki i coś wybrać bo widzieliśmy różnice między nimi.. No i padło na szklaną chińszczyznę Midas po 38 zł za 'plaster'.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-02 11.48.48.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	167770

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-05 11.46.06.jpg
Wyświetleń:	223
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	167771
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    O,calkiem calkiem ta umywalka.A ta mozaika tez-widzialam takie w "kafelkarni" i tez mi sie dosyc podobaly
  2. Avatar Robert_M*
    Mozaika bardzo ładna mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawować:) A teraz większość mozaik jest produkowana w Chinach także standard:)