dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z69 - dom na działce z dużym spadem

Nasza łazienka - płytki Sorenta Paradyż

Oceń ten wpis
Oj dawno mnie tu nie było, ale prace wykończeniowe bardzo nas pochłaniają.
Obecnie razem z Tatą układamy płytki w łazience...
Żona wybrała że będzie to sorenta z firmy paradyż... może to i ładne, ale proste i równe na pewno nie jest...
Zamówione zostało większość elementów z dla tej kolekcji tj. płytki ścienne w kolorze białym oraz mocca, do tego kwiaty, inserto oraz listwy...
i się okazało, że płytki ścienne które powinny różnic się tylko kolorem różnią się długością tj 3 płytki białe były duże niż 3 płytki brązowe o 1 mm. niby nie dużo ale jak się układa na fugę 3mm to 1mm robi różnicę.
Oczywiście dekor (kwity oraz inserto) nie ma 60 cm długości tylko 59,9 ale to mnie akurat nie zdziwiło....

Osobnym tematem były płytki wyglądające jak trapez (nagminnie dla płytek w kolorze mocca) tzn szkliwo było węższe niż podstawa płytki, nie raz zdarzało się ze 2 płytki mocca zestawione ze sobą dolegały podstawami do siebie a na wysokości szkliwa wychodziła fuga 3-3,5mm.


Uprzedzając pytania tak to był 1 gatunek...


Żonie się podoba jak to wygląda na ścianie...
Ja jestem też zadowlony, choć płacąc za I gat miałem nadzieję na lepszą jakosc wykonania.

kilka zdjęć jak to obecnie wygląda:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-04-08 21.17.40.jpg
Wyświetleń:	1254
Rozmiar:	70,4 KB
ID:	182435Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-04-08 21.17.52.jpg
Wyświetleń:	1428
Rozmiar:	37,0 KB
ID:	182436Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-04-08 21.18.12.jpg
Wyświetleń:	1317
Rozmiar:	58,4 KB
ID:	182437Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-04-08 21.18.18.jpg
Wyświetleń:	1162
Rozmiar:	62,2 KB
ID:	182438Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-04-08 21.18.56.jpg
Wyświetleń:	1121
Rozmiar:	66,4 KB
ID:	182439
Tagi - katalog słów kluczowych: sorenta, sorenta paradyż Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aksuda
    na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie
  2. Avatar slawas86
    tak, ale ile pracy musiałęm z tatą włożyć żeby wyglądało to osobny temat
  3. Avatar aksuda
    ale za to ile będzie można później wspominać jak to z ta łazienką było
  4. Avatar Baar
    Mam do Pana kilka pytań. Czy na podłogę wybrali Państwo jasne płytki z tej samej kolekcji? Jeśli tak to jaką wybraliście fugę? Jak sprawdza się tak jasna podłoga w łazience? Będę wdzięczna za odpowiedź.
  5. Avatar slawas86
    Cytat Napisał Baar
    Mam do Pana kilka pytań. Czy na podłogę wybrali Państwo jasne płytki z tej samej kolekcji? Jeśli tak to jaką wybraliście fugę? Jak sprawdza się tak jasna podłoga w łazience? Będę wdzięczna za odpowiedź.
    tak wybraliśmy płytki z tej samej kolekcji chyba sorro się nazywają. a co do fugi to będzie koloru fioletowego producent mapei. jak będą się sprawdzały okaże sie za 2-3 miesiące jak sie wprowadzimy
  6. Avatar Baar
    Dziękuje za odpowiedz bardzo szkoda że nie ma plytek podlogowych w kolorze mocca. Innych teżnie mozna dobrac bo kolor specyficzny. Pozstaja białe..
  7. Avatar Moniaczeko
    Cytat Napisał Baar
    Dziękuje za odpowiedz bardzo szkoda że nie ma plytek podlogowych w kolorze mocca. Innych teżnie mozna dobrac bo kolor specyficzny. Pozstaja białe..
    Dokładnie-też bym wolała mocce na podłodze,bo białych się jakoś obawiam.Widziałam w necie podłogowe SOTTILO vERDE z Paradyża również w kolorze chyba zbliżonym do mocca ale boje się zaryzykować A łazienka z Pana zdjęć jest piękna !
  8. Avatar kinox
    Czy nie zbywa Państwu 2 sztuk płytek podłogowych Sorro Bianco? Właśnie także wykańczamy łazienkę z Sorentą na ścianach i Sorro na podłodze. Zabrakło nam dosłownie 3 paski po ok. 12 cm w drzwiach do łazienki i jak na razie nie mogę dostać pojedynczych płytek, wszędzie chcą, abym zamówił cały karton, który nie jest mi potrzebny. Chętnie bym odkupił, jeżeli zostało Wam, nawet mogły by być 3 połówki, tylko w odpowiednim ułożeniu wzoru, bo ciętych z płytki ale w drugą stronę to mi nie brakuje .

    Nam jeszcze trochę zostało do wykańczania, ale jeden WC już jest gotowy (ten robiliśmy z Paradyż Sotille bianco + grafit i na podłodze Sotillo grafit - tych płytek mi akurat zostało ). Pozdrawiam.
  9. Avatar Moniaczeko
    Witam
    Jeśli nam zostanie,to dam znać,bo u nas póki co Pan płytkarz będzie kładł podłogę z Sorro chyba początkiem przyszłego tygodnia,wiec dopiero jak już sie z tym upora będziemy wiedzieć czy coś zostanie Jeśli to oczywiście nie będzie już dla Państwa za późno...
    A jak u Państwa wygląda ta łazienka z Sorentą ?Jaki wybraliście kolor fugi???
    Pozdrawiam