dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z69 - dom na działce z dużym spadem

Leje sie przy komie cd....

Oceń ten wpis
Wczoraj padało, znowu mi poddasze zalało, mniej ale znowu przecieka czyli ostatnia naprawa nie była wystarczająco skuteczna. uznałem ze
a) poinformuje grzecznie p. Radka (osoba u której kupowałem dachówkę + która poleciła mi dekarza ) że poleconego przez niego dekarz można o kant d***y rozbić
b) nie koniecznie cenzuralnie powiem p.Tomkowi P. - dekarzowi co sądzę o jego pracy
c) znajdę kogoś kto zrobi to tak jak trzeba

Nie wiem jak to się zakończy ale jestem po pkt a. Zostałem poproszony o wstrzymanie się z dalszymi działaniami do końca tyg. a p. Radek chciałby ten temat rozwiązać...poczekam 2 dni mi nie zrobi różnicy chyba...., mam nadzieję ze faktycznie się uda zrobić tak jak trzeba... może mediacja ze strony osoby polecającej sprawi że dekarz jednak poprawi swoje błędy... pożyjemy zobaczymy.

Na razie na plus dla p. Radka Zygmunta z firmy Euro Dach ze nie zostawia mnie samego w tym temacie.
Po jego ostatniej interwencji dekarz zjawił się następnego dnia a wcześniej nie mogłem się go doprosić przez 2 miesiące wiec może tym razem też uda się sprawę pozytywnie rozwiązać.... chciałbym mieć taką nadzieję.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar greda
    witam ja też mam podobny problem tylko ze u mnie sprawa skończyła się w sądzie ponieważ było zero kontaktu z wykonawcą. Więc nie daj się i walcz o swoje.