dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stam222

Nasze M-71 czyli noc księżycowa

Oceń ten wpis
Cytat Napisał stam222 Zobacz post
No i doczekałem się więźby dachowej. Jeszcze nie w pełni gotowej ale robota ruszyła i powoli widać jej efekty.
Najgorsze w tym, że jestem poza granicami kraju i cały nadzór jest nieco utrudniony. Co prawda mam telefoniczny kontakt i z murarzami i z cieślą a dodatkowo żona pstryka zdjęcia i przesyła na bieżąco więc jakoś dajemy radę to wszystko ogarnąć.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08755.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	203661

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08757.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	25,5 KB
ID:	203662

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08764.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	39,0 KB
ID:	203663

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08767.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	203664

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08771.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	203665

Taki widok napawa już optymizmem po tak długim okresie wyczekiwania na ekipę od dachu. Chłopaki robią sprawnie i siedzą do późnych godzin na budowie. Zastrzeżeń ogólnie nie mam i puki co robią zgodnie z założeniami i ustaleniami. Pewne drobne korekty są wprowadzane na bieżąco.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Maciejuszkowa
    Bardzo fajnie się czyta Twój dziennik. Tym bardziej, że jesteśmy z jednego rejonu Mam nadzieję, że dowiem się gdzie warto się "zakręcić" po materiały i jak to cenowo wygląda budowanie w naszej Wielkopolsce (jak się mają autentyczne wydatki do tego co pisze obok projektów na stronie). My przy dobrych wiatrach będziemy budować sie w przyszłym roku dlatego każda rada będzie cenna Pozdrawiam
  2. Avatar stam222
    Z materiałami to nie bardzo wiem co i jak bo zawierzyłem wykonawcy w 100% i wszystko dla mnie kupuje u siebie w Obornikach w hurtowniach. Dobrze to czy źle, nie wiem? A teraz kiedy już SSO prawie gotowy to brak mi odwagi, żeby szukać i sprawdzać ceny w innych miejscach.