dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Projekt Anulka z garażem

Dach 3

Oceń ten wpis
Jak już wspomniałem czas na wybór poszycia dachu.
Jak niektórzy wiedzą można zastosować membranę lub odeskowanie i papę i co wybrać? Dobre membrany kosztują nie mało, ale i tak są tańsze niż odeskowanie. Może odeskowanie jest lepszym wyborem, ale nie można na wszystkim dokładać, czasem trzeba pójść na kompromis. Wybór padł na membranę.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130621_191924.jpg
Wyświetleń:	311
Rozmiar:	40,0 KB
ID:	226320 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130621_192208.jpg
Wyświetleń:	376
Rozmiar:	39,1 KB
ID:	226324 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130621_191938.jpg
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	226321
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130621_191957.jpg
Wyświetleń:	270
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	226322 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130621_192023.jpg
Wyświetleń:	255
Rozmiar:	44,6 KB
ID:	226323

Wracając do tematu z kominem to już nie jest tak źle - dach zmienił proporcje.
Ekipa od dachu też się nie obijała - mając więźbę postawioną z taką dokładnością, że miary i poziomice można skalować zasuwali jak mrówki.

A pro po poziomów: Czy ktoś wie gdzie można dokupić pęcherzyk powietrza do poziomicy??? - ja się z tego śmiałem dość długo i tak mi się teraz przypomniało.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

1. Avatar karina78
    alez super juz macie dach-gratulacje,my tez planujemy stryszek w anulce fajnie,ze macie takie super ekipy, bo z reguly ludzie narzekaja-szczesciarzeco do wykonastwa i fachowego opisu etapow budowy, to ja troche sie nie orientuje,ale moze maz zerknie to cos wam skrobniea my nareszcie mamy dzialke na granicy jadwinina i bychlewa jest cudna z widokiem na las takze anulka bedzie miala taras i pokoje dzieci na las,bardzo sie cieszymy z tej dzialki i moze wkoncu na wiosne ruszymy z budowa takze z pewnoscia sie skontaktujemy z wami, by objrzec wasz domek w realupozdrawiamy cieplo karina i radek
  2. Avatar anula81
    Cytat Napisał karina78
    alez super juz macie dach-gratulacje,my tez planujemy stryszek w anulce fajnie,ze macie takie super ekipy, bo z reguly ludzie narzekaja-szczesciarzeco do wykonastwa i fachowego opisu etapow budowy, to ja troche sie nie orientuje,ale moze maz zerknie to cos wam skrobniea my nareszcie mamy dzialke na granicy jadwinina i bychlewa jest cudna z widokiem na las takze anulka bedzie miala taras i pokoje dzieci na las,bardzo sie cieszymy z tej dzialki i moze wkoncu na wiosne ruszymy z budowa takze z pewnoscia sie skontaktujemy z wami, by objrzec wasz domek w realupozdrawiamy cieplo karina i radek
    Jedną z działek jakie oglądaliśmy też była w Jadwininie, bardzo ładna w kształcie rombu, nie była zbyt tania i coś nam tam nie pasowało - ale jest tam super, sam nie wiem czemu wybór padł na naszą obecną działkę, ale nie żałujemy - kupiliśmy las trzeba było tam włożyć dużo pracy ale udało się działka spełnia nasze oczekiwania a wokół widać, że w przyszłości powstanie tam nowe osiedle domków. Oczywiście zapraszamy na kawę, jak tylko będziemy na miejscu.

Pozdrawiamy my