dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowania i nie tylko

wnętrza

Oceń ten wpis
Czekając na wiosnę i cd. prac ogrodowych nabyłam parę rzeczy do środka.
Nie znalazłam jeszcze sofy, która spełniałaby wszystkie warunki (wygodna, ciekawa, w sensownej cenie), więc szukałam foteli. Już dawno miałam na oku Fatboy'e i w końcu zdecydowałam się je nabyć. Wyglądają świetnie i są niesamowicie wygodne. Polecam!!!









Ten mniejszy żółty to Miuki Lulu. I jak mam teraz porównanie, to jednak Fatboy ma lepszy materiał - jest sztywniejszy, ale przede wszystkim nie czepiają się do niego paprochy.

Zamontowane są już w końcu Teti w kuchni.



Zamówiłam też krzesła do kuchni. Miałam opory, ale jednak skusiłam się na krzesła DSR Eames'ów w nowym kolorze basalt na czarnych nóżkach. Akurat trafiłam na promocję. Mają być w połowie marca.



W ub. roku kupiłam jedno białe do gabinetu. Okazało się tak bardzo wygodne, że zostało zaanektowane przez córkę. I w zasadzie nie znalazłam równie ciekawej i wygodnej alternatywy.

Do łazienki kupiliśmy w końcu szafkę. Tu fotka, ale jeszcze przed montażem lampek (też Teti). Jako akcesoria łazienkowe wybrałam Birillio Alessi. Są cudne.




Częściowo zrobiony jest też gabinet, ale jeszcze nie zagospodarowany. Muszę jeszcze dokupić stół i komodę biurową.



Do powieszenia czeka też czerwona Ball z BoConcept (już dawno wpadła mi w oko i we Wro była akurat przeceniona) i szynoprzewód z Track z Aquaform. Wszystkie mają wisieć w pracowni.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aksuda
    Bardzo podoba mi się regał w gabinecie gdzie można takowy kupić?
    Fotele są rewelacyjne super połączenie kolorów taki fajny akcent
    pozdrawiam
  2. Avatar Spirea
    Aksuda, dzięki. Regał to kombinacja BESTA z IKEA
    Jeszcze dodam, że brakowało 3 cm, aby zmieścić regały obok siebie, stąd przesunięcie i "pustki"
    Updated 14-02-2014 at 10:57 by Spirea
  3. Avatar aksuda
    dzięki te "pustki" dodają uroku o takiej zabudowie myślałam do pokoju córki w takim razie muszę wybrać się do IKEA
  4. Avatar e-mól
    Witam się zza światów, ALE ZMIAN!!! DOM BRYŁA JEST PRZEPIĘKNY,!Te tarasy baloniki, pierwsze nasadzenia dodały mu tyle dostojńości!!! Jestem zachwycona, projekt ogrodu wygląda ciekawie, szkoda że opisów nie widaći ciężko sobie wyobrazic co i jak... Podglądam nadal
  5. Avatar Spirea
    Witaj e-mól Nawet ostatnio myślałam o Tobie, że Ciebie dawno na forum nie było Dziękuję W którymś z wpisów starałam się opisać, co i gdzie. Na dniach zaczynamy sadzenie. Jak się pojawią roślinki, to powklejam fotki. Na razie z niecierpliwością wypatruję pierwszych listków. Są już zalążki na świdośliwie, grabach, klonie, bzie czarnym. Nie mogę się doczekać jak to wszystko wybuchnie wkrótce zielenią Zaraz odpiszę na priv
  6. Avatar ditomasso
    Tak mnie zainspirował wasz czerwony puf w biało-czarnym wnętrzu, że w naszym wiatrołapie powstała czerwona podłoga
    Będzie przełamana białą szafą i czarnymi dodatkami oraz grafiką na ścianie.
  7. Avatar Spirea
    Super pomysł Wrzucisz zdjęcie?
  8. Avatar ditomasso
    Tak na roboczo:
    http://forum.muratordom.pl/entry.php...a-pod%C5%82oga
    Dziś jest już zafugowana.