dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Salomea Eli, Marcina i Meli

Podłoga na dole, część druga, ostatnia:)

Oceń ten wpis
Dziś ostatnie płytki,które pokrywają podłogę na dole zostały zafugowane. Nawet udało mi się pomyć to, co już wyschło. Ale żeby płytki domyć, to jeszcze z 5 razy będę je szorować.

Widok zza stołu (kiedyś tu będzie):


Widok z kuchni:


Zbliżenie:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Klasyka
    Suuuper bardzo mi sie podoba
  2. Avatar Izolda69
    Cytat Napisał Klasyka
    Suuuper bardzo mi sie podoba
    piękna podłoga, można wiedzieć jakie to płytki
  3. Avatar ella&co
    Dzięki. To Setim Mist firmy Cerrad
  4. Avatar chagall
    Bardzo ładna podłoga
  5. Avatar ella&co
    No, wyszła fajnie. No i lokalny przemysł dostał wsparcie
  6. Avatar chagall
    Racja!
    Chciałam u nich kupić klinkier na komin, ale jakoś tak wyszło, że kupiliśmy w końcu inny i żałuję, bo myślę, że ten z Cerradu miał ładniejszy kolor, ale przede mną jeszcze płytki do górnej łazienki, więc może...?
  7. Avatar nika@
    Do ella&co
    Witam, ma Pani śliczną podłogę! A ja właśnie zastanawiam się nad płytkami do salonu i kuchni. Wyszukałam, że jest Pani ze świętokrzyskiego tak jak i ja=) Chciałabym się zapytać czy mogłabym zobaczyć to na żywo... Proszę dać mi odpowiedź na maila [email protected]
  8. Avatar nika@
    Proszę mi jeszcze napisać co Panią skłoniło do płytek? Zamiast do popularnych paneli?
    Proszę o szybką odpowiedź
  9. Avatar AMI budują Domek
    zapewne ogrzewanie podłogowe....

    tez takie planujemy, cały dół w kaflach, choć troszkę jaśniejszych. Upatrujemy Paradyż.
  10. Avatar ella&co
    Ogrzewanie podłogowe było głównym czynnikiem
  11. Avatar wacoj
    W rzeczywistości wyglądają inaczej niż na zdjęciach.... https://www.praktiker.pl/produkt,509...fKey=Xo9EgHa8p twoje zdjęcia bardziej wyglądają jak Nugat https://www.praktiker.pl/produkt,509...cm_cerrad.html .... ale jest tutaj przykład że zdjęcia znacząco odbiegają od rzeczywistości więc proponuję je zobaczyć osobiście przed zakupem Widziałem już kilka zdjęć Setim Mist i prawie każde z innym światłem inaczej wyglądały...
  12. Avatar SandraR
    Jak płytki z Cerradu sprawdzają się w codziennym użytkowaniu/myciu? Ma Pani z nimi jakiś problem?

    od kilku miesięcy myślę o płytkach i ciągle powracam do Setim Mist, chyba jednak się zdecyduję, bo to już czas
  13. Avatar ella&co
    Płytki ok, nie robią się żadne mazy, nie zostają plamy i co najwazniejsze: nie trzeba myć codziennie W przeciwieństwie do białych gresów, które mamy na podłodze w łazience. A mało brakowało i miałabym ja na całym dole...
    Nie zmienia to faktu, że biała podłoga podoba mi się baaaaaardzo.
    Wracając do Cerradu, to wiem, że teraz produkują rektyfikowane o wymiarach 120x20. Nie widziałam jeszcze na żywo, ale myślę o użyciu takich na elewacji, ale to w przyszłości.
  14. Avatar agnieszka 32
    czy może dać Pani jeszcze jedno zdjęcie w świetle dziennym i z oświetleniem - bo boję się że są za ciemne a bardzo mi się podobają bo właśnie wchodzącą w beż/popiel.
    A fuga jaki kolor?
    dziękuję i pozdrawiam