dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

'Na południe 'projekt Murator M157L

Problem

Oceń ten wpis
Witam.I już mam pierwszy problem z rozpoczęciem budowy zaczynamy koniec kwietnia w grę wchodzi nawet maj....Kurczę a miało być wczesną wiosną.Mam nadzieję że to pierwsza i jedyna przeszkoda z rozpoczęciem prac budowlanych.

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Mamy projekt w podobnym stylu Tyle, że garaż jakby przylepiony do boku. Powodzenia! Będę śledzić
  2. Avatar blueey
    Witam serdecznie,

    chciałam się zapytać czy rozpoczęli już Państwo budowę m157 ? My jesteśmy na etapie kupowania projektu lecz jak to kobieta mam pewne wątpliwości czy salon nie jest zbyt wąski i czy nie będzie problemu z odpowiednim ustawieniem mebli może Pani ma już jakiś ogólny zarys domu aby podzielić się swoją opinią co do wielkości pomieszczeń ?
  3. Avatar wiolka500
    Cytat Napisał blueey
    Witam serdecznie,

    chciałam się zapytać czy rozpoczęli już Państwo budowę m157 ? My jesteśmy na etapie kupowania projektu lecz jak to kobieta mam pewne wątpliwości czy salon nie jest zbyt wąski i czy nie będzie problemu z odpowiednim ustawieniem mebli może Pani ma już jakiś ogólny zarys domu aby podzielić się swoją opinią co do wielkości pomieszczeń ?
    Witam.Jesli mam być szczera to salon jest trochę za wąski 3 sypialnie mogły by być większe.Jeśli bym budowała jeszcze raz powiekszyłabym gbaryt domu o 2m po 1m z prawej i lewej strony przód i tył zostawiłabym bez zmian mam 4 osobową rodzinę niby jest ok ale pozostaje mały niedosyt.Garaż też jest wąski mąż nie ma problemu z wjazdem ale dla mnie to nie lada wyzwanie.Zrobiliśmy wejscie na strych w grażu jest ok zrezygnowałam też ze spiżarni i teraz żałuję
  4. Avatar wiolka500
    Cytat Napisał blueey
    Witam serdecznie,

    chciałam się zapytać czy rozpoczęli już Państwo budowę m157 ? My jesteśmy na etapie kupowania projektu lecz jak to kobieta mam pewne wątpliwości czy salon nie jest zbyt wąski i czy nie będzie problemu z odpowiednim ustawieniem mebli może Pani ma już jakiś ogólny zarys domu aby podzielić się swoją opinią co do wielkości pomieszczeń ?
    Jeśli masz jakieś pytania pisz na @.Pozdrawiam.