dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasza chatka, czyli domek Gosi i Pawła :)

Plany naszej chatki :)

Oceń ten wpis
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270043.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	257662Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270044.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	257663

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270045.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	257664Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270046.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	257665

Oto rzuty naszego domu Jeśli chodzi o zmiany to chyba się bez nich jednak nie obędzie :/
Jeśli chodzi o dół to zastanawiamy się nad zrezygnowaniem z pokoju na rzecz większego salonu i wtedy schody wysuną się bardziej do przodu na hol a pomieszczenie nad garażem podzielimy na pokój i suszarnie ( pierwsza myśli odnośnie powierzchni nad garażem była taka żeby z jednej strony zrobić strych a z drugiej taki otwarty pokój, nie zabudowany ) i sama nie wiem Ale byłoby nudno, gdyby nie było takich dylematów Zastanawiam się jeszcze nad spiżarnią, a właściwie nad tym czy kuchnia nie będzie jednak za mała i czy jej nie powiększyć właśnie o tą spiżarnię. Oj nie wiem, nie wiem, nie wiem - już nic nie wiem Pomocy!!!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Robert Skrybicze
    Witam. Dla mnie i żony kuchnia jest ważnym pomieszczeniem. Często spędza się tam czas, często przesiaduje z najbliższymi, robiąc przy okazji różne rzeczy, czy też popijając kawę, dlatego kuchnia uważam, że powinna być spora. Sama odpowiedz sobie na pytanie, gdzie i jak będziesz spędzała czas w swoim domu. Powodzenia.
  2. Avatar margo16
    Moje początkowe założenie było takie że skoro mam spiżarnię to nie muszę mieć dużej kuchni a poza tym ogólnie chciałabym w 100 % wykorzystać powierzchnię domu. A teraz nachodzą mnie wątpliwości czy kuchnia rzeczywiście nie będzie zbyt mała.
  3. Avatar Nani
    Ze spiżarni całkowicie nie rezygnuj, najwyżej ją zmniejsz, ja mam też niewielką kuchnią bo 4,20 x 2,62 do tego spiżarnia 2,0 x 1,0 i uważam, że spiżarnia o takich wymiarach będzie spełniania swoją rolę. Wyobraź sobie półki od góry do dołu, ile jest na nich miejsca, ile możesz na nich pomieścić - uwierz mi bardzo dużo.
  4. Avatar Dorka&Łukasz
    Ja też miałam taki dylemat i jednak zrezygnowałam ze spiżarni. Obecnie w bloku mam kuchnię sporą ok. 11 m2 i nie wyobrażam sobie zafundować mniejszej we własnym domu. Tyle lat żyję bez spiżarni i jest ok, a trzeba pamiętać że w kuchni często przebywa więcej niż 1 osoba więc po co przeciskać się bokiem nie mówiąc już o otwarciu wtedy np. zmywarki czy szafki. Funkcjonalna kuchnia musi mieć min. 10 m2. W szafkach wszystko się zmieści i tłoku nie będzie.