dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Tomaszs131

Brama i drzwi zewnetrzne.

Oceń ten wpis
Bramę i drzwi wejściowe są z Krispola. Reszta drzwi w ilości trzech sztuk to Wikęd. W ich przypadku dopłaciłem do futryny termo. "Ciepły montaż" odbył się na taśmach Illbruck.





Drzwi Wikęd.



Updated 30-11-2018 at 12:58 by Tomaszs131

Tagi - katalog słów kluczowych: aridela ii, krispol, lubelskie Edytuj Tagi
Kategorie
Aridel II lustrzane odbicie.

Komentarze

  1. Avatar karolek75
    Nie wiem czy sa tu jakies zdjecia czy nie ( siec z ograniczeniami) , wiec zapytam - rozwazales montaz drzwi wejsciowych w warstwie ocieplenia ? MOWO lub kotwy ?
  2. Avatar Tomaszs131
    Tak, myslalem o takim rozwiazaniu. Odwiodl mnie od tego instalator stolarki, twierdzac iz nie bedzie to dobre rozwiazanie. Zdjecia drzwi znajdziesz powyzej, jesli nie, to moze cos jest nie tak z serwerem. Daj znac to przesle Ci pare na meila?
  3. Avatar karolek75
    Nie serwer, tylko moja sluzbowa siec ma ograniczenia. Juz widze Ale jak masz cos czego tu nie ma - slij
    Czym argumentowal, ze to nie jest dobry pomysl? Mechanicznie, na kotwach to w zasadzie to samo. Jak zajrzysz do instrukcji montazu, to dla scian 3-warstwowych drzwi montuje sie wlasnie w tej srodkowej - izolacji. Ja bym obstawil moze brak doswiadczenia ?
  4. Avatar Tomaszs131
    O kotwy nie pytalem, odradzal montaz na MOWO ze wzgledu na przeciazenia przy zamykani trzaskaniu drzwiami. U mni sa dwu warstwowe sciany.
    Zdaje mi sie, ze nie chodzi tu o brak doswiadczenia, lecz o spokoj montazysty i sztywny montaz oscieznicy do muru.
  5. Avatar karolek75
    Przeciez mechanicznie to wlasnie teraz masz na kotwach Reszta to pianka, ale to nie ma przenosic obciazen.
    edit:
    oczywisicie plus podparcie. Dlatego ja kombinuje u siebie z drzwiami w izolacji, ale podparte "tradycyjnie na poszerzonej plycie fundamentowej w obszarze drzwi.
    Updated 01-11-2014 at 13:25 by karolek75