dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dorka00

Drodzy Państwo: MIESZKAMY;)

Oceń ten wpis
ku radości i uciesze dzielę się informacją , że etap budowy zakończony dopiero teraz bo od tygodnia w rozgardiaszu przeprowadzkowym szukałam kabla do tel. aby podzielić się tym co nam Expobud szanowny wybudował
Jako, że Panowie z Expobudu są pełni serca i wyrozumiałości, mogliśmy wkroczyć z płytkami i panelami i kuchnią jeszcze przed zakończeniem budowy i dzięki temu, po oddaniu przez nich domu już mogliśmy spokojnie sie wprowadzić, nie tak spokojnie bo gonił nas termin wynajmu mieszkania, ale było juz wszystko skończone
dla podsumowania współpracy z firmą Expobud z Torunia (budują w całej polsce):
1. to, że budują takie domy w takiej cenie to tez zasługa dwóch Panów (Krzysztofa i Michała) całą administrację i te różne tytuły firmowe wzięli na siebie.
2. wszelkie wątpliwości człowiekowi nie z branży wyjaśniali jak krowie na rowie
3. formalności związane z kredytem dzięki nim to pikuś no i dzięki Pani Mieci z pko bp. byliśmy w banku może ze 3 razy (mieliśmy kłopoty z otrzymaniem zaświadczenia o niezaleganiu z urzędów ). kontrole z banku bez żadnego problemu.
4. ktoś z budowlańców uderzył w drzwi i są dwa puknięcia zbyt widoczne, i expobud nam wymieni bez problemu.
5. Ci co się tradycyjnie buduja mówią, że dość dużo aleeee... to dom ciepły, inteligenty z odkurzaczem centralnym, dachówką, więźba gotowa, wszelkie super instalacje, które musimy ogarnąć i w ogóle super projekt i wygląd i co najważniejsze SZYBKO i bezproblemowo-sprzyja małżeństwom
6. każdy szczegół, który nam nie pasował poprawiali i nadal byli mili
7. są godni zaufania, uczciwi, kompetetni i parzą super kawkę.
8. kolejny dom jak będzie to tylko z nimi
SĄ SUPER JAKO LUDZIE I DEWELOPERZY
POLEECAMYY!!!Załącznik 264141Załącznik 264142
zdjecia są słabej jakości ale dom w realu super)) ta przegorda na tarasie to dzieło męża

Komentarze

  1. Avatar Nani
    gratulujemy, mamy nadzieję, że my za kilka lat też będziemy się tak cieszyć, co prawda ja się tak cieszyłam w piątek jak zobaczyłam koniec pracy ekipy budowlanej. Super, super, super, a domek piękny, prosty i ładna elewacja.

    Pozdrawiamy
  2. Avatar dorka00
    dzieki serdeczne trzymam kciuki za wasz domek
  3. Avatar gawelh
    A CO do powodzi to ja się będę śmiał - za chwilę i Proszę zapamiętać sobie te słowa wtwdy specjalnie zamieszczę jak te domy stoją w wodzie - wystarczy ,że jest Dużo sniegu , zmarznięta ziemia i odwilż - bo to ma byc niespodzianka - a nie zwrócił Pan uwagi ,że dom wiejski - z gospodarstwa co graniczy z osiedlem - pokryty czerwona blacha - jest dużo wyżej niż reszta i może Pan zapytać w okolicy czy zdarzają się 1-2 km wokół powodzie i podtopienia . To wtedy Pan zrozumie - że się wpakowaliście .

    a oto zdjęcia niepozornego sprawcy podtopień 300 metrów od osiedla w stone nieuzytków

    raz na kilka lat woda dochodzi aż pod ten stary dom na wzniesieniu



    osiedle

    Stary
    dom w okolicy wybudowany na wzniesieniu prawie 2 metry wyżej od pozostałego dookoła terenu
    wstaw.org/m/2014/09/26/P260914_14.57.jpg

    wstaw.org/m/2014/09/26/P260914_15.06.jpg

    wstaw.org/m/2014/09/26/P260914_15.01_1.jpg



    Niedowiarków proszę.
    przejechacsię w terenie - kanał zarośnięty , zamulony - stan wody w wyjatkowo suchym lecie - a mniejsze strumyki ludziom potrafia spłatać figla.
    zainteresowanych prosze popytać w urzędzie gminy czy na tym terenie zdarzaja się podtopienia - jedna rodzine chcieli wysiedlić ,bo prawie co rok ich zalewało
    Ale to sa działki inwestycyjne tak samo jak - Czarnowo pod domy - zartobliwie z pływajaca podłogą
  4. Avatar ditomasso
    O, Kolega u Dorki też kampanię prowadzi
    Otóż Dorka też nie mieszka w Czarnym Błocie... Hehe..
    Ale koleś napisałbyś coś oryginalnego, a nie wpisy kopiujesz...
    Myślę, że Ty po prostu expobudu nie lubisz
  5. Avatar gawelh
    Wiedziałem - kanał jest - w odległości 300 metrów równolegle do drogi przy której stoją nowe domy i działki i to co podaję to jest do zweryfikowania -
    ale jakoś nikomu nie przyszło do głowy sprawdzić i porównać przed zakupem działek
    Podtopienie to tylko kwestia czasu
    i mogę się założyć , że tak właśnie się stanie jeśli nawet nie tej zimy to w perspektywie kilku lat do podtopienia dojdzie - i co dopiero wtedy uwierzycie?
    jak odnajdę o tej powodzi w 1984 to zeskanuje i kopara wam opdanie i zamieszcze jeszcze zdjecia z odwilzy w 1999 - jak na pewno nie widzieliśćie - a woda miała w miejscu osiedla nowobudowanego z 20 cm powyżej kolan . Sam się dziwiłem że tak tu jest . A Pan może ustalić ile domów stało w okolicy 1 km do okoła nowobudowanego osiedla zima 1999 roku .
    I proszę Pana - jak będzie zalane to Pan w końcu sie przekona ,że tak jest .
    Nie dziwi mie beztroska i głupota ludzi - po osiedlu w Czarnowie nikt nie pomyslał ,żeby sprawdzić czy teren pod budowę nie jest zalewowy?
    i prosze porównać jak duzo wyzej jest położony tamten stary do od reszty - a mozecie popytac mieszkańców czy tu zdarzaja się powodzie i podtopienia - to może wtedy zrozumiecie ,że to chamstwo - zamieniać poldery zalewowe na działki budowlane
  6. Avatar gawelh
    I żeby rozwiać wszystkie wątpliwości proszę popytać osoby mieszkające przynajmniej 15 lat i więcej na terenach 1-2 km wokół nowych działek budowlanych i nowych domów - czy były powodzie , podtopienia i przygody z wodą .
    Wtedy wyrobicie sobie opinie sami o tych podtorunskich łazienkach.
  7. Avatar dorka00

    Expobud wybudował nam dom na działce naszej i to nie w czarnowie.
    nie rozumiem skąd ten post w moim dzienniku drogi gawelh
  8. Avatar gawelh
    Ponieważ mieszkańcy domów EXpobud w regionie a nawet całej Polsce - często kontaktują się ze sobą - a jeśli tak - to przynajmniej dowiedzą się o zagrożeniu i może spróbuja coś przeciwdziałać , zagrożeniu ,póki nie będzie za póżno .

    w Czarnowie jest na razie 58 ofert na samym otodom i sprzedają się jak zimne bułeczki - bo boja się powtórki z przed kilku lat
  9. Avatar dorka00
    panie gawelh rozumiem że expobud stanowi poważną konkurencję ale żeby aż w ten sposób pisać. my nie mamy tej firmie nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jaki dom nam wybudowali. życzę expobudowi dużo klientów i siły do takich hejterów jak pan.
  10. Avatar gawelh
    Do Expobudu nic nie mam
    Tylko chamstwem jest budować domy na terenach zalewowych
    Nie wiedzieli ,ze niedaleko jest kanał , nie sprawdzili czy i kiedy były podtopienia i powodzie - pisałem ,że jest kanał - pisali ,że nie ma , pisałem ,ze była powódż pisali ,że nie - to co to za firma - dziady i tyle
    nie wyciągnęli żadnych wniosków z Czarnowa i ostatnich powodzi z ostatnich lat w Czarnym Błocie
    a jak się powtórzy powódż to co powiedzą ? Sorry taki mamy klimat?
    Updated 09-10-2014 at 16:49 by gawelh (ortografia)