dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

z84 - studio z500

wakacyjne zakupy salonowe

Oceń ten wpis
Zbierałam się do nich od mniej więcej roku, gdy wyczaiłam "stornasy" w ikea i jak to u mnie - gdy coś mi wpadnie w oko, to tak łatwo nie wypada. Były i są nadal pewne wątpliwości dotyczące miękkości drewna i realnych możliwości jego zarysowania (pierwszą rysę na blacie kredensu wykonał sam inwestor nóżką od TV), ale są piękne i są u mnie: kredens i stół Stornas oraz krzesła Kaustby. Dokupiliśmy także podwójną lampę Kroby nad stół. W związku ze zmianami moja ukochana Ottava przeniosła się z kuchni do wiatrołapu, a jej miejsce zajęła pojedyncza Kroby - teraz jest spójnie - kuchnia i salon mają te same lampy. I tu jest problem - potrzebuję jeszcze dwóch pojedynczych Kroby, ale wycofano je ze sprzedaży w Polsce. Może jedzie ktoś przez Bratysławę w najbliższym czasie, bo w tamtejszej ikea są dostępne od ręki i w dodatku w dobrej cenie
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0311.jpg
Wyświetleń:	585
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	270892   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0321.jpg
Wyświetleń:	547
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	270895   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0306.jpg
Wyświetleń:	562
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	270896   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0313.jpg
Wyświetleń:	584
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	270897   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0319.jpg
Wyświetleń:	524
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	270898  

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ella&co
    No niestety z zakupami nie pomogę Ale mebelki wyglądają primasort
    Wczoraj byliśmy w Ikei i zastanawialiśmy się nad tym stołem. Póki co jednak kupiliśmy tylko krzesła Sosnowe drewno miękkie jest, ale jak będą podkładki i nie macie już/jeszcze malutkich dzieci, to nie sądzę, żeby się szybko zniszczyło.
    Pozdrawiam
  2. Avatar chagall
    Z tymi małymi dziećmi to strzał w dziesiątkę: my - już nie mamy, syn - jeszcze nie ma