dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom Pierwszy (nie)Wielki

Jesteśmy w Muratorze!

Oceń ten wpis
Juhuuu! Dziś mały lansik.
W kioskach pojawił się nowy numer Muratora, w którym współtworzymy artykuł pod tytułem "Różne oblicza domu" - czyli czytelnicy (i forumowicze ) opowiadają, dlaczego taką, a nie inną elewację wybrali.
Coś mi się wydaje, że nie tylko my tam jesteśmy z naszego forumowego grona samochwałków Oj, poznaje niektóre budowle...

Fajna przygoda - takie zwieńczenie pisarskiego trudu, hehe...
Niestety, miła Pani Redaktor usunęła z tytułu mego Męża Inwestora, który przecież współtworzył ten artykuł. Bo niby skąd ja mam wiedzieć o cienkowarstwowym tynku silikonowym...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00001193.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	305050
Tagi - katalog słów kluczowych: murator miesięcznik Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar śmig_śmigalska
    Gratuluję
    Mąż został usunięty, bo pani redaktor jest feministką
  2. Avatar śmig_śmigalska
    Jak to? Nie wiesz, co to jest tynk cienkowarstwowy? Zachwiałaś moją wiarą ...
  3. Avatar ditomasso
    No wiesz, ja byłam Kierownikiem tej budowy
  4. Avatar Robert Skrybicze
    Fajnie! Myśmy nie do końca chcieli, bo elewacja u nas nie skończona. Gratulacje ;]
  5. Avatar Nani
    Gratuluję, schowajcie sobie ten egzemplarz, wyciągniecie za 30 lat i pokażecie wnukom

    Nie no rewelka być w gazecie, aż to napiszę po Twojemu - "zazdraszczam"

    pozdrawiam
  6. Avatar Nani
    P.S. Aż se kupia jutro tego numera i przejże z ciekawości
  7. Avatar ditomasso
    A kup se Nani!
  8. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Robert Skrybicze
    Fajnie! Myśmy nie do końca chcieli, bo elewacja u nas nie skończona. Gratulacje ;]
    Dzięki Robert! Okazuje się, że forum to jedno z najlepszych źródeł tematów dla współczesnych gazet. Nigdzie latać nie trzeba, tylko klik...
  9. Avatar Izolda69
    cudownie..gratulacje, fajna pamiątka
  10. Avatar Artur i Lidia
    Nam jakoś nie przyszło do głowy maznąć o tym na forum, ale nasza chatka też pojawiła się w tym artykule muratora. A co do ostatecznego kształtu artykułu, to pani redagująca tekst dokonała pewnych skrótów myślowych i to spowodowało zmiany w znaczeniu pewnych fragmentów wypowiedzi. Ale zobaczyć swoje dzieło życia w piśmie bezcenne.
  11. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Artur i Lidia
    Nam jakoś nie przyszło do głowy maznąć o tym na forum, ale nasza chatka też pojawiła się w tym artykule muratora. A co do ostatecznego kształtu artykułu, to pani redagująca tekst dokonała pewnych skrótów myślowych i to spowodowało zmiany w znaczeniu pewnych fragmentów wypowiedzi. Ale zobaczyć swoje dzieło życia w piśmie bezcenne.
    Tak, tak! Rozpoznałam
    Pozdrawiamy!