dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Salomea Eli, Marcina i Meli

Nowy wpis w Nowym Roku;) (Przecież dopiero co ten rok się zaczął;)

Oceń ten wpis
Zdjęć nie będzie, ale za to postępy w domu są. Mikroskopijne, ale jednak

Bawialnia dostała nowe szafki i jedną dużą zabudowę, która póki co służy nam za szafę, a ma być docelowo schowkiem na zimowe rzeczy latem i letnie zimą.
Gwiazdy dostały też 2 dywany - jeden większy, drugi mniejszy, bardzo ciapciate, żeby okruchy za bardzo sie w oczy nie rzucały Cały czas nie ma jeszcze poduch na siedzisku i jednej pary drzwiczek, które nabierają mocy urzędowej
Amelka ma w swoim pokoju nową biblioteczkę i zastanawiamy się nad szafą. Na razie korzysta z komody i swojej starej szafy, która stoi w pokoju Juli. Ale trzeba będzie coś dla niej zrobić/zakupić.
Julka oprócz starej szafy i komody ma w pokoju zwykle suszarki z praniem Ale prawda jest taka, że albo urzęduje w pokoju dziennym (a raczej w kuchni), albo w bawialni. Śpi w naszej sypialni, więc na razie osobny pokój jest jej niepotrzebny.
Sypialnia "goła", czyli jest sexi
Pokój "korepetycyjny", zwany "gabinetem" cały czas służy jako warsztat Mężusia. Ale już jakieś pomysły są.
Takie mam inspiracje:





Z racji dość licznego zbioru książek muszę zakupić jakieś regały, znalazłam te:
.
Ponieważ pokój ma bywać też pokojem gościnnym muszę znaleźć miejsce na jakąś małą rozkładaną sofę i stolik nocny oraz na moja maszynę do szycia i wszystko to zmieścić w pokoju o wymiarach 3/4 metry

Podwórko nadal niczym pobojowisko. Powolutku, metr po metrze Mężuś kopie doły i zasypuje je kruszywem, żebyśmy mogli jakoś wjechać do garażu. Murarz od września buduje frontowe ogrodzenie, więc cały front zasypany jest odłamkami piaskowca. Już nie mogę się doczekać wiosny, jest szansa, że będzie finish...

Lista rzeczy do zrobienia jakoś się wydłuża chociaż ciągle "coś" się robi.
Czy tylko ja tym całym budowaniem i wykańczaniem jestem wykończona? I czy tylko ja mam inne priorytety? Obecnie na tapecie jest rower dla 4-latki, która nie chce już śmigać na biegówce, tylko chce "pedałować", bo "juz umie"...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aksuda
    Elu jak już się zamieszka to postępy jakoś zwalniają a nas ogarnia codzienność mam to samo my już wychodzimy na dwór kolejną część terenu wyrównaliśmy ale jeszcze dużo pracy przed nami
    trzymam kciuki za Wasze postępu