dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Syn, drzewa i dom = Zx100

Oczekiwanie na pozwolenie

Oceń ten wpis
W czasie gdy biegnie 30 dniowy termin po upływie którego uprawomocni się moje pozwolenie na budowę, ciągle staram się czytać dzienniki budowy i zdobywać wiedzę na temat moich koncepcji.

W tym momencie rzut mojego domu wyglada tak :



I mapka



Miał być mały skromny domek a wyszło jak zwykle, powierzchnia użytkowa to 134m2, plus pomieszczenie gospodarcze ( podzielone na kotłownię i garderobę ) i garaż na 2 samochody.
Dom będzie miał płytę fundamentową, wyszło 196m2, płyta pod domem będzie z izolacją a część pod garażem bez. W tym momencie mam już ofertę, i ku temu wykonawcy się skłaniam, koszt fundamentów to 325 zł brutto z 1 m2, w cenie drenaż, kanalizacja, doprowadzenie powietrza do kominka, opaska przeciwwysadzinowa, itp., dodatkowo muszę omówić koszt wykonania systemu do odprowadzenia wody deszczowej z dachu.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar PaRa
    Okazało się, że muszę uzupełnić złożone dokumenty :
    - 2 dokumenty zaginęły w urzędzie - pełnomocnictwo i papier podpisany przez burmistrza
    - musiałem dostarczyć projekt budynku gospodarczego, zagospodarowanie zieleni na działce

    Teraz musze potwierdzić na 110% że wszystko jest już z dokumentami OK, a termin 30 dniowy zaczyna biec od 04.11.2015.