dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na zboczu

"wyprzedaż garażowa"

Oceń ten wpis
W związku z przygotowywaniem się do budowy ogrodzenia musieliśmy przesunąć garaż tymczasowy, w którym zrobił się tak naprawdę składzik przydasi pobudowlanych. Cały dzień noszenia, podnoszenia.... (a miałam myć okna...) uffff.
Ale w wyniku tegoż przesuwania z wielkim bólem podjęłam męską decyzję, że czas się jednak z niektórymi z tych rzeczy pożegnać.


Serce krwawi, ale słowo się rzekło i oto mam na zbyciu:
- styropian podłogowy Austrotherm STK EPS T akustyczny pod podłogówkę – mam 1 paczkę grubość płyt 5 cm – oddam za 3 dychy albo jak podpowiada Mąż za flaszkę (jakaś własna nalewka, albo cuś )
- styropian parkingowy TYRON EPS 200-036 – u mnie posłużył do ocieplenia dachu płaskiego - grubość 10 cm do odsprzedaży mam : 2 paczki z płytami o wymiarach 1m x 0,5m 2 paczki i 1 paczka z płytami 2m x 1m - łącznie 18m2 sprzedam za 300 zł (można go dać na elewację, można go też położyć pod podłogówkę)
- styropian szary elewacyjny IZOTERM EPS-S Fasada Max Lambda 031 - mam 1 paczkę, płyty z frezem 1mx0,5 m, grubość 15 mm – oddam za piękny uśmiech
- mam również sporo kołków do styropianu na elewację – plastikowe – oddam za ładne Dziękuję
- 1 płyte gk – biała, standardowa co do wielkości i grubości – oddam gratis,
- cegła Hoffmanowska – cegła pełna palona ręcznie formowana, kolor „tradycyjna malinowa”, klasa 15, wymiary 250x120x65 mm, cegła z Cegielni Hoffmanowskiej w Kraśniku – mam ich ok 650-700 szt – chciałabym je odsprzedać za 650 zł, ale jestem otwarta na negocjacje. Tutaj są zdjęcia cegły: http://olx.pl/oferta/cegly-czerwone-recznie-formowane-CID628-IDhcKln.html

Jako, że nie dysponuję przyczepką - jeśli ktoś się zdecyduje na wzięcie/odkupienie czegoś ode mnie musi sobie zapewnić transport własny.
Jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie na priv.

Updated 24-08-2016 at 00:32 by adk

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze