dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Lukrecję

Górna łazienka

Oceń ten wpis
Jeśli myśleliście, że już opuściłam to forum, to spieszę zaprzeczyć Po prostu temat wykańczania zszedł na dalszy plan, mieszka się, to się mieszka, o czym tu pisać.

Zwłaszcza, że nasze szumne plany ogrodowe trzeba było odłożyć, a dodatkowo przez większość sezonu walczymy z ogrodzeniem, które jakoś samo nie chce powstać. Zacisnęliśmy też pasa co nieco, bo już za parę chwil, za chwil parę... ruszamy z górną łazienką drodzy Państwo!

Projekt kiedyś był, potem został zweryfikowany niedoborem środków, teraz znów wahamy się, która wersję ostatecznie wybrać. Pierwsza jest piękna i wspaniała, druga jest znacznie tańsza, ale czegoś jej brakuje. Decyzja jeszcze się nie podjęła, mam nadzieję, że Karolina, nasza pani architekt wnętrz pomoże nam ostatecznie jakąś nową, śliczną wizualizacją. W każdym razie co by się nie działo dziś przyjeżdża pan Leszek, nasz nowy Pan Płytka. Ma sobie obejrzeć (odgruzowane) pomieszczenie łazienkowe, ocenić zakres i ostateczną cenę prac. I za jakiś miesiąc, jak zgromadzimy zapasy (jak dobrze jest mieć pokój bez lokatora!), wchodzi ze swoimi zabawkami.

Do końca roku prócz łazienki będziemy musieli zrobić barierki na balkonie i w oknie francuskim (pomysł już jest, trzeba się zabrać za wycenianie) oraz kompletny odbiór budynku, bo się w końcu musimy z kredytu rozliczyć. No, i to nieszczęsne ogrodzenie...

Sounds like a plan, nie?
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Bo forum jest jak narkotyk nigdy się od niego nie uwolnisz, zawsze będziesz "podglądać" ludzi, co u nich. Przynajmniej ja tak mam

    Piszesz, że kilka rzeczy jest zepchnięte na dalszy plan, tak to już jest, przeprowadzasz się do swojego nowego domu, niekoniecznie wykończonego w 100%. Cieszysz się nowym, a reszta schodzi na dalszy plan, wykańczasz powoli, ciesząc się codziennością we własnym domu. Ot zwykła codzienność

    Pozdrawiam Cię serdecznie
  2. Avatar letniowoc
    Hej Dokładnie tak jest jak pisze Nani, gdy już się zamieszka to wtedy wykończeniówka tak jakoś samoistnie rozciąga się w czasie
    Jakie kolorki do górnej łazienki?

    U nas dolna łazienka jest w jasnych szarościach+drewnopodobna podłoga, dekory heksagony. Taka trochę może surowa, męska.

    Górna będzie jakaś jasna,kremowa, beżowa w roślinne motywy, jak na babską łazienkę przystało.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za owocny postęp prac górnołazienkowych
  3. Avatar effa_s
    No, postep prac do bardzo duzo powiedziane Jak na razie posprzatalismy przyszly plac boju, i tyle. Musimy wszystko kupic, troche to przerazajace, takze logistycznie. Wiemy juz ile plytek potrzebujemy, takze mozemy ruszac na polowanie. A propos... moze polecicie jakies biale plytki 60*60 z faktura, troche w stylu loftu? Nie moga sie swiecic, lappatto to max
    no, i gdzie w Krakowie mozna obejrzec na zywo baterie Omnires?