dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Pablo P

Nowe wyzwanie remot pomieszczenia z przeznaczeniem na biuro w stylu nowojorskim

Oceń ten wpis
WŁAŚNIE ODEBRAŁEM KLUCZE DO POMIESZCZENIA PO DAWNEJ SUSZARNI Z PRZEZNACZENIEM NA SWOJE BIURO MODERN CLASSIC HOME. PLANUJE JAK ZROBIĆ TANIO! SZYBKO I SPEKTAKULARNIE TO POMIESZCZENIE! WSZELKIE POMYSŁY KOMENTARZE ITP MILE WIDZIANE
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0814.JPG
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	368700   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0815.JPG
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	368701   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0816.JPG
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	68,8 KB
ID:	368702   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0817.JPG
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	368703   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0818.JPG
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	368704  

Tagi - katalog słów kluczowych: remont, styl modern classic, styl new york, styl nowojorski klasyczny Edytuj Tagi
Kategorie
Proba

Komentarze

  1. Avatar Nani
    obowiązkowo zostaw ten żeliwny grzejnik, tą podłogę również można byłoby wykorzystać, tylko ten kolor....

    będę podglądała pozdrawiam
  2. Avatar Pablo P
    Cytat Napisał Nani
    obowiązkowo zostaw ten żeliwny grzejnik, tą podłogę również można byłoby wykorzystać, tylko ten kolor....

    będę podglądała pozdrawiam
    Grzejnik zostaje na 100% tak wogóle to nie mam za dużo możliwości usuwania i stawiania ścianek i instalacji pomieszczenie należy do wspólnoty i nie chce inwestować kasy bo ze wspólnota rożnie bywa .
  3. Avatar Pablo P
    Wyobraźnia ciągle pracuje Jak to zrobić z tak małym budżetem a osiągnąć efekt z którym będę się dobrze czuł. Dziś musiałem niestety zrezygnować z listew przypodłogowych i ozdobnych na ściany bo okazało się że na taką powierzchnie wyjdzie troche grosza a dodatkowo że ściany naprawdę tańczą i trzeba by dać w takim przypadku karton gips żeby je wyrównać ������No i tak kropla do kropli i się nazbiera kosztów . Ale mam pomysł zdjęcie inspiracyjne poniżej. Jak myślicie co wymyśliłem?������