dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Lukrecję

Tadam!

Oceń ten wpis
Update: teraz widac?









To by bylo na tyle teraz, kolejna odslona jak zamontujemy meble i kupimy reczniki/dywaniki w odpowiednich kolorach :)

Ale radosc jest ogromna!!

Updated 14-11-2016 at 13:59 by effa_s

Tagi - katalog słów kluczowych: lazienka Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Czy tylko ja nie widzę zdjęć?
  2. Avatar kajek88
    Ja również nie widzę. Prosimy o ponowne wrzucenie
  3. Avatar kajek88
    Piękna łazienka. Podświetlenie lustra i wanny wygląda super. Kiedy będą roślinki w wannie?
    Updated 14-11-2016 at 16:34 by kajek88
  4. Avatar U Jaśków
    O proszę! Świetnie wyszło! Co to za płytki szare na ścianach jeśli można wiedzieć?
  5. Avatar Nani
    No teraz widzę wszystko. Co to za baterie? Łazienka piękna, jaka duża, moja to chyba naprawdę jest za mała
  6. Avatar effa_s
    Dziękuję za miłe słowa pod adresem łazienki
    Kwiatki zostały posadzone w niedzielę, gniazdko ma już ramkę, podświetlenie wanny przestało być takie zielone - płyta g-k została pomalowana na biało.
    Nadal czekamy na montaż zestawu prysznicowego (przybył niekompletny) oraz toaletkę, meble, zakup ręczników i dywanika oraz grzejnik elektryczny. Jak już będzie wszystko to wrażenie przestrzeni pewnie się zmniejszy, ale teraz to rzeczywiście echo aż dudni

    Płytki na ścianie to białe z szarymi delikatnymi przetarciami - MATERIKA BIANCO.
  7. Avatar effa_s
    Baterie zaś to Omnires seria Y (wanna i bidet) oraz Ikea (umywalkowe, umywalki zresztą też stamtąd). Bardzo nam pasowały do siebie, a od Kludi Bozz są jednak sporo tańsze...
  8. Avatar dziub
    całkiem całkiem
    podoba mi się
  9. Avatar letniowoc
    Łazienka super! Biel plus drewno to ponadczasowa klasyka.
    Kapitalny pomysł z roślinkami, wielkie wow, po raz pierwszy widzę coś takiego
    Napiszesz co to za wanna (jakie ma wymiary) oraz parawan do niej?