dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anawa

Zamykanie stanu surowego

Oceń ten wpis
Wreszcie dojechały okna - żałuję, że nie mogłem być przy montażu. Zawsze mnie ciekawiło, jak montażyści ustawią tego wielkiego HS'a, który waży blisko 500 kg! A waga okien na tyle zrobiła na nas wrażenie, że zrezygnowaliśmy z uchylania okna w kuchni 200x130, zostawiając je jako szklone w skrzydle. Takie skrzydło waży bez okucia uchylnego ponad 100 kg ! Jak pisaliśmy w poprzednich postach wybraliśmy okna Oknoplast Winergetic Premium z pakietami 3-szybowymi w kolorze Winchester.

O oknach połaciowych już pisaliśmy przy pokryciu dachu, więc tutaj ich zdjęcia jedynie porządkowo Wybraliśmy nieco mniejsze niż w projekcie okna FAKRO 78x140, z ciepłymi kołnierzami, trójszybowymi pakietami do pokojów i nad schodami oraz dwuszybowe PCV do łazienki i pralni. Z ośmiu okien z projektu zostawiliśmy tylko pięć, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyliśmy na ...

... HST. To chyba największy, jak dotąd, bajer w naszym domu. Chodzą jak marzenie, lekko, precyzyjnie. Już nie możemy się doczekać, kiedy będzie można wyjść przez nie na taras.

Z resztą - zobaczcie sami
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna_1.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	47,8 KB
ID:	394281   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna_2.jpg
Wyświetleń:	470
Rozmiar:	45,0 KB
ID:	394282   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna_3.jpg
Wyświetleń:	433
Rozmiar:	48,8 KB
ID:	394283   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna_5.jpg
Wyświetleń:	471
Rozmiar:	63,0 KB
ID:	394284  

Updated 04-08-2017 at 20:58 by Anawa

Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar antracity
    Kochani,

    jestem w 7 niebie, bo w końcu znalazłem dzięki Wam zdjęcia z realizacji Emilii Małej. Co prawda my decydujemy się na kupno projektu Emilia II, ale możliwość zobaczenia bryły "na żywo" Waszego domu ogromnie nas cieszy. Bylibyśmy zachwyceni, gdybyście podzielili się z nami jeszcze większą ilością zdjęć z realizacji! W razie czego podaje mój mail [email protected]
  2. Avatar makako007
    Ja też byłbym zainteresowany zdjęciami