dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Parterowy 2 Lustro

Elewacja i polbruk

Oceń ten wpis
Czas na aktualizację. Ostatnie prace na budowie skończyły się kilka miesięcy temu, więc mam małe braki w dzienniku budowy. W kwietniu i maju została wykonana elewacja i wyłożony polbruk, jesteśmy więc wielkimi szczęściarzami, którzy nie muszą już brodzić w błocie i lękać się o o czy samochód nie zakopie się w bagnie przed domem
Ten dziennik budowy został założony po to, aby pokazać ewenualnym zainteresowanym budową domu Parterowy 2 jak ten dom prezentuje się w trakcie i po budowie. Tak więc prezentujemy ostateczne efeky. Zaczynając budowę, sami nie znaleźliśmy takich zdjęć, więc mamy nadzieję, że komuś się przydadzą.
Oczywiście teren wokół domu pozostawia jeszcze wiele do życzenia, więc w przyszłym roku ostro ruszamy z pracami ziemnymi i jeśli uda nam się ogarnąć jakoś nasze pół hektara to pochwalimy się również na blogu.








Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Bojp
    Witam,

    Dom wygląda wspaniale.
    Chciałbym zapytać jakich płytek użyliście do wykończenia elewacji? Jest to kamień naturalny czy gips?

    I jeśli mółbym prosić też o 2-3 zdjęcia z wykonania dachu, byłbym bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam,
  2. Avatar kajek88
    Dziękuję. Płytki na elewacji są z firmy Stone Master a ich nazwa to Loft Brick Sahara. Zdjęcia dachu w wolnej chwili prześlę w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.
  3. Avatar gladi
    Cudowny dom! Wspaniały projekt i spektakularna realizacja Mam nadzieję, że dobrze się mieszka i mam nadzieję, że przy budowie została już ostatnia kosmetyka Jak sprawuje się dom w użytkowaniu? Zmienilibyście coś? Co jest na plus, co na minus? Dom naprawdę piękny. Pozdrawiam!