dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Juwiczówka

Dzień 37. Wentylacja prawie gotowa

Oceń ten wpis
Dzisiaj nie miałem w planie zaglądać rano na budowę. Ale wykonawca wentylacji zbliżał się ze swoimi pracami do końca i chciał podpisać protokoły odbioru. Wszystkie kanały wentylacyjne zostały rozłożone. Tam, gdzie pojawił się sufit, rury przechodzą z poddasza do pomieszczeń. W pozostałych zwisają i czekają na dalsze prace ekipy z Hebanu. Jeszcze dzisiaj panowie z Global-Tech mieli w ścianie szczytowej umieścić czerpnię i wyrzutnię oraz doprowadzić do nich kanały na poddaszu. Wykończenie wentylacji i instalacja rekuperatora odbędzie się po zamknięciu ścian wewnętrznych.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.0585.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	403238 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.0586.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	403241 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.0588.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	403243 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.0589.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	403244 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.0591.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	403245

Wymiennik gruntowy też musi trochę poczekać, aż beton przeschnie. W przyszłym tygodniu przyjadą zasypać. Mam też obiecane zdjęcia z każdego etapu montażu, co mnie cieszy, bo nie bardzo mieliśmy czas na ciągłą obecność na budowie

Updated 15-12-2017 at 21:05 by juwicz

Tagi - katalog słów kluczowych: dom szkieletowy, wentylacja mechaniczna Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Piotr 1985
    Witam serdecznie są Państwo zadowoloni z wykonania domu prze firmę heban??? Zdecydowaliśmy się z małżonką na dom szkieletowy i szukamy solidnego wykonawcy.
    Pozdrawiam super dziennik i ładny dom
  2. Avatar juwicz
    Witam,
    chyba gdzieś mi umknął ten wpis...
    Tak, jesteśmy zadowoleni i możemy z czystym sercem polecić

    Pozdrawiamy