dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

slawek86

Dom z keramzytu - EXPOBUD Wrocław - dolnośląskie

Rating: 3 votes, 5,00 average.
Czas zaktualizować dziennik ponieważ dom już we wrześniu został ukończony , a w październiku wykończony, a sporo osób piszę że z chęcią zobaczyłoby efekt końcowy, tak więc zamieszczam kolejne etapy, aż do stanu ostatecznego.

W tym wpisie zamieszczam zdjęcia zewnętrzne budynku tuż po nałożeniu podwójnej warstwy tynku silikonowego w kolorze ecru. Został wykonany także cokół w kolorze szarym tam aby pasował do koloru dachówki oraz okien i rolet zewnętrznych.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170825_173919.jpg
Wyświetleń:	708
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	405699   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170825_173952.jpg
Wyświetleń:	538
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	405700  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ola86wisnia
    Jak Państwo oceniają technologię po zakończeniu budowy? Też chciałam budować z keramzytu, ale zauważyłam, że wszyscy są zadowoleni na początku, a pod koniec budowy narzekają, że niepotrzebnie dopłacali.
  2. Avatar agata924
    A ma Pan może jakieś zdjęcia jak wygląda pompa ciepła montowana przez firmę Expobud? Chcemy ruszyć z budową jak najszybciej ale w okolicy nie ma gazu. Panowie proponują właśnie pompę ciepła. Ciekawi mnie ile miejsca ta pompa zajmuję i czy jesteście Państwo zadowoleni z jej pracy ( chodzi głownie o jej głośność). Niestety nie widzieliśmy jeszcze domu pokazowego bo nie mieszkamy w pobliżu Torunia stąd moje pytanie. Dziennik budowy który Pan prowadzi- petarda... Domek przepiękny... Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź