dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z182 Marty i Marcina

Oświeceni

Oceń ten wpis
Wreszcie po roku od zamieszkania znalazłam czas na zakup oświetlenia zewnętrznego. Niestety przy robotach kostkowych ekipa przeciela nam kabel od oświetlenia, które miało być pod brzozami. Elektryk robi co może, ale ja już straciłam wszelką nadzieję na to, że kiedyś te drzewa będą podświetlane od spodu. Ehhhhh, a miało być tak pięknie...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image000002.jpg
Wyświetleń:	605
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	416989

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image000001.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	416990

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image000000.jpg
Wyświetleń:	499
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	416991

Jeszcze rzut oka na bramę wjazdową i podjazd
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image000000_2.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	416992
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Cześć Kochana!
    Pięknie u Ciebie!

    Bardzo mi się podoba. Jak się mieszka?
  2. Avatar Nani
    Cześć Kochana.

    Dziękuję za mile słowa. Mieszka się extra, ten dom to spełnienie moich marzeń. Mój mąż też już połknął bakcyla, bardzo lubi pracę ogrodowe, rąbanie drzewa do kominka, grabi liście no jak nie mój mąż, podmienili go czy co? Hahaha

    Brakuje jeszcze kilku pierdół, których nikomu nie opłaca się zrobić. Np. Jest to listwa wokół balkonu na antresoli.

    Nie potrzebnie zrobiliśmy te gabiony na wjeździe. Przy kostce pieprz sól pasuje tam tylko czarny, a ten kosztuje krocie. Nie zrobimy tego raczej w najbliższej przyszłości bo wiecznie jest coś. Na zewnątrz trzeba jeszcze dokończyć rabaty i zrobić opaskę wokół budynku. Marzy mi się miejsce na ognisko i tego dopne na przyszłą wiosnę.

    Pozdrawiam Cię Kochana serdecznie