dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

swierol

Chyba czas zacząć....

Oceń ten wpis
Ważne! Mieszkam w Katowicach a planuje stawiać w woj. łódzkim a w zasadzie w przy granicy woj. łódzkiego z województwami świętokrzyskim i śląskim.
Cześć, Mam na imię Mateusz.
To właśnie w okolicach Przedborza spędzałem dużą część wakacji i innych wolnych dni. Ze względu na pracę do tej pory jestem tam bardzo często; na ryby czy na grzyby
Któregoś wieczoru brat wspomniał, że na pobliskiej wsi są działki do sprzedania.
Porozmawiałem ze sprzedającym, jeździłem w to miejsce kilka razy.
W zasadzie od samego początku byłem przekonany, że którąś kupię tylko nie byłem pewny którą. Wybrałem tą bez żadnych uskoków terenu, płaską. Pewnie wkleję pare fotek, nawet w awatarze widać co nie co.

Planowałem gdzieś ulokować te parę złotych, które udało się odłożyć, nie byłem pewien w co. Warunek był taki, że jeśli ma być to działka to właśnie w tamtych okolicach i albo w lesie czy granicząca z lasem lub bardzo blisko rzeki (a płynie tam Pilica). No i udało się kupić kawałem dawnej łąki jakieś hmm 250m w linii prostej od rzeki.
Jest to teren typowo rekreacyjny choć sa też ludzi, którzy mają dom mieszkalne. A Ci od rekreacji to głównie ślązacy bądź łodzianie.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3705.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	419144Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3714.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	419145
Coś tam znalazłem na komputerze. To ta z drewniany garażem i samochodem. Przypomniało mi się, ze robiłem zdjecią znajomemu bo jeszcze dwie działki są nie sprzedane.
Dobra, idę robić obiad. Usiądę później jak będzie wena.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze