dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kalic

Dom mały ale własny

Oceń ten wpis
Dziś rano podjechałem na budowę zobaczyć co się dzieje i okazało się, że ściana fundamentowa jest już zrobiona tzn. zaizolowana Dysperbexem (min. 3 razy bo byłem jeszcze gdy miziano ją trzeci raz) na to poszedł (jednak) Termoorganika Fundament Silver, siatka i warstwa Dysperbexu na zewnętrz. Na to jest już zrobiona izolacja pozioma (jedna warstwa papy).

I dołączam fotki robione popołudniową porą

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190905_144549.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	434306

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190905_144555.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	434307

Do tego, na sugestię kierownika budowy, opaska żwirowa wokół domu na głębokość ok. 1,5 metra. Dodatkowy koszt ok. 7-8 tys.

Updated 06-09-2019 at 09:33 by Kalic

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar swierol
    Lux to wygląda. Ale te bloczki są parszywie krzywe. Domyślam się, że sciana była tzrymana do równości z jednej strony.
    Opaska żwirowa. Masz "trudny" teren?
  2. Avatar Kalic
    Cytat Napisał swierol
    Lux to wygląda. Ale te bloczki są parszywie krzywe. Domyślam się, że sciana była tzrymana do równości z jednej strony.
    Opaska żwirowa. Masz "trudny" teren?
    W kwestii terenu to według badania goelogicznego na obszarze posadowienia: "grunty rodzime, spoiste, występujące w postaci warstwowanego kompleksu glin piaszczystych do silnie piaszczystych. Występujące warstwowanie to w przewadze piaski gliniaste."

    Co do bloczków to wydaje mi się, że, tak jak piszesz, miały być równane do jednej strony.