dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

swierol

Izolacja przeciwwilgociowa

Oceń ten wpis
Hej.
Za kilka dni wpadnie do mnie na działkę kuzyn zrobić izolację termiczną fundamentów. W garażu już czeka styropian aqua gr. 15cm i jeszcze musze kupić siatkę i klej do zaciągnięcia. Styropian będzie bez kombinowania układany po długości czyli na wysokość 50cm.
Wcześniej musiałem pomalować fundament izolacją przeciwwilgociową. Wolna sobota, wziąłem znajomego, kilka bezalkoholowych i w drogę. Byłem zdecydowany kupić jakiś dysperbit do tego celu ale w tygodniu odwiedziłem duży skład budowlany i tam mieli środek, o którym sporo słyszałem ale prócz stron internetowych nigdy nie widziałem.
Icopal siplast szybki grunt i siplast fundament. Grunt sam w sobie może służyć jako delikatna izolacja przeciwwilogociowa, jest bardzo wydajny, łatwo się go nakłada i szybko schnie. Po 3h nakładaliśmy już właściwą izolacje. Wystarczy dobrze wymieszać i mimo tego, że jest dość gęsta dobrze się ją rozsmarowuje pędzlem. Cena cóż... grunt 400 i masa 350 ale uważam, że warto. Nie będę juz nakładam drugiej warstwy bo przy moich warunkach to raczej zbyteczne.
Po nałożeniu trzeba odczekać nawet do 72h aż rozpuszczalniki wyparują i można kleić styropian.
Nie żebym go reklamował ale jak przeschnie to widać jaką tworzy fajną warstwę na murze.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0915.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	59,3 KB
ID:	443188  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze