dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

plan_x

Działka

Oceń ten wpis
Szukając Naszego Miejsca padło że będzie to raczej bliżej niż dalej miejsca w którym obecnie mieszkamy. Zaczęliśmy więc objazd okolicy. Gdzie fajnie, wiadomo że drogo. Nie drogo i fajnie? Daleko! Po roku jazdy w końcu wykrystalizowało się kilka miejsc. Na jedno mieliśmy nawet podpisaną umowę przedwstępną ale z powodów różnych musieliśmy jeszcze zrezygnować, na szczęście udało się bezkosztowo.

Co ciekawe większość ofert sprzedaży oferowana była przez biura nieruchomości. Przy okazji jakichkolwiek rozmów z pośrednikami za każdym razem na dzień dobry dostajemy informację że trzeba będzie zapłacić im prowizję. Gdy jednak pytamy o negocjację ceny jesteśmy informowani że nie ma takiej możliwości. To za co ci ludzie chcą brać od nas pieniądze?.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar swierol
    Nie wiem jak jest bliżej wiekszych miast ale czasami jechać do zwykłego sklepu w okolicach, którego zamierzamy kupić działkę i popytać. Drogą pantoflową można się wiele dowiedzieć. Przed wczoraj dowiedziałem się, że w mojej okolicy ludzie chcą sprzedaż kawałek lasu ze stawami a Pani, którą podwoziłem NO STOPA do domu mówiła, że jej wójek chce dwie działki sprzedać. Udanych poszukiwać więc