dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

camilsoze

Ogrzewanie kablami 2017

Oceń ten wpis
Cytat Napisał błękitny rycerzyk Zobacz post
Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
Różnica w cenie kabli jest 10-20%. Na Twój dom ze 300zł taniej zapłacisz za kable Elektry. Więc to żadna różnica. Sprawdź sobie w sklepie tym albo innym.
Podałem Ci też wycenę Devi (faktyczną, jak twierdzą) instalacji kabli w domu 175m2.
Masz drogą ofertę na instalację i pewnie odlotową marżę na kable.

Ja wybrałem elektrę, bo instalator gadał z sensem i słuchał, co ja od niego oczekuję. Spece od Devi głosili terie, o nie nadawaniu się wylewki z miksokreta na kable (namawiali na beton z gruchy - konia z rzędem ekipie, co to wypoziomuje), że trzeba folię alu pod kable i inne cuda. Też byli dużo drożsi, ale to nie było najważniejsze. Jakby wyceny były odwrotne (znaczy z taką gadką devi byłoby tańsze) też bym ich nie wybrał.
Ok godzinę temu odezwał się do mnie na innym forum, człowiek, który kładzie kable devi. Aktuaknie kładzie je w domu 100m2 i za same kable wyszło mu 3500zl. Czyli tyle samo, ile u mnie na 55m2. Zaproponował mi wycenę. Natomiast wcziraj dzeoniłam do danfosu, aby zapytac o wylewkę pod kable. Wg nich ważne jest jedynie, aby grubosc była 5-10cm, a czy bedzie to z gruchy czy miksokret to bez znaczenia. Jaką gwaranję daje elektra na seoje kable?
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze