dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

camilsoze

Ogrzewanie kablami 2017

Oceń ten wpis
Cytat Napisał abes99 Zobacz post
Cytat Napisał maaszak Zobacz post
Ad rem. Kable. Domyślnie instaluje się jeden regulator do jednego kabla. Macie jakos to pospinane razem do kupy? Czasem trzeba zmienić program pracy dla całej chałupy to chyba nikt nie biega z pokoju do pokoju? Jak wygląda centralne sterowanie grzaniem kabli? Jakieś dośwaidczenia praktyczne? Który producent to lepiej rozwiązał?
Właśnie u siebie będę miał sterowanie DeviLink, ale montaż dopiero za kilka dni czy tygodni. Na razie podłogówki spięte na krótko przez styczniki i grzeją nocą, bo muszę tynki wysuszyć. W mniej więcej centralnym pokoju na piętrze mam zaplanowany DeviLink CC (schowany za drzwiami, bo w sumie nie musi być na widoku i nie trzeba przy nim gmerać codziennie). W pokojach będą DeviLink FT (mam nadzieję, że nie będzie problemów z zasięgiem do CC), które dają sygnał na stycznik w rozdzielni włączający kabel grzejny (można bezpośrednio podłączyć kable do sterownika, ale tak chyba bezpieczniej dla niego). A do bieżącego sterowania myślę, że będzie częściej używana aplikacja na Androida (docelowo chcę też w bardziej dostępnym miejscu powiesić tablet do sterowania rekuperacją, podłogówką, alarmem, monitoringiem, domofonem i jak mi się uda ogarnąć, to OpenHabem)...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze