dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

swierol

Okna

Oceń ten wpis
Okna wjechały w listopadzie ubiegłego roku. Niestety kilka nieudanych prób dodania nowego wpisu w dzienniku totalnie mnie zniechęciły i zaprzestałem tego "procederu" Byłem dziś ciekaw czy coś się zmieniło i miła niespodzianka. A więc okna z WITRAŻA na profilu TROCAL MD72. Wszystkie okna w zakresie Uw=0,69-0,82. Już gdzieś pisałem na forum, że gdyby zgrzewy były ładniej zrobione to wszystko byłoby lux. Nie jest źle ale widziałem ładniejsze, może to po prostu kwestia różnicy między kolorem zewnętrznym (Irish Oak) ale rdzeniem karmelkowym. Profil niby cieńszy od wszystkich innych "polecanych" ale za to jest niższy o kilka procent co skutkuje większą powierzchnią szyby w całym oknie. Otwierają się, zamykają na krytych zawiasach. Cena za wszystkie okna z ciepłymi parapetami 11tys. Dzisiaj pewnie trochę drożej choć nie wiem jak zmieniły się ceny okien.

Niestety co do działania opcji dodawania zdjęć - za wcześnie pochwaliłem. Nie można dodawać zdjęć a tylko korzystać z dodanych kiedyś. A więc - Do zobaczyska!!
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1168-kopia.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	458185  

Updated 14-11-2021 at 10:43 by swierol

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze