dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Poszkodowany przez3E

Poszkodowany przez 3E

Oceń ten wpis
OSTRZEGAM !!! przed tą firmą. Jestem inwestorem który niestety podpisał z nimi umowę. Termin budowy w 3 miesiące to fikcja. Ja podpisałem umowę rezerwacyjną w lutym 2021. W lipcu podpisałem umowę właściwą po dwukrotnym odrzuceniu przez Urząd Miejski ich adaptacji projektu który i tak zawierał błędy. Nie zrobili jednego przepustu w płycie fundamentowej a drugi wyszedł im w przedpokoju i pod ścianką działową ( patrz zdjęcia) Na plac budowy weszli dopiero w październiku a zakończenie prac maj 2022. Czyli ponad rok męki z nimi. Kalkulator kosztów na stronie to kolejna fikcja, Długo po rozpoczęciu budowy pokazywał cenę o 40 tys zł niższą niż moja. Nie dajcie się nabrać. Firma po cichu wycina wykonanie instalacji z kosztorysu. U mnie NIE zrobili gazowej i mechanicznej wentylacji chociaż była w projekcie,. W łazience i kuchni nie było żadnego otworu wentylacyjnego. Po interwencji wykuli dziurę w ścianie i suficie i udawali że wszystko ok. Chcieli dopłaty za drzwi wejściowe w standarcie deweloperskim ! Ostatecznie zamontowali je odwrotnie i efekt ,, lustra weneckiego" służy osobie na zewnątrz budynku! Zamieście każdego gwoździa w kosztorysie bo was oszukają. Co do izolacji termicznej przyjrzyjcie się na zdjęciu jakie szczeliny są pomiędzy bloczkami2-3 mm. Sam materiał jest miękki jak gips, można go zarysować paznokciem. Po dwóch miesiącach pękły ściany działowe w dwóch pomieszczeniach (foto). W dzień odbioru budynku zastałem rozgrzebaną instalację elektryczną (foto), czekałem 3 miesiące na naprawę. Więcej informacji udzielę na maila bo nie wystarczyłoby tu miejsca na opisanie wszystkiego. [email protected]. Na facebooku zobaczycie tylko pozytywne posty bo firma blokuje nieprzychylne opinie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze