dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
Ponieważ jest niedziela - nic nie da się wykonać konstruktywnie - siedzę i kombinuję.

Szukam dobrych stron i kilka znalazłam:

Dachówka w projekcie to Braas Coral. Zaglądam i co widzę ? Ta dachówka jest produkowana tylko i wyłącznie w jednym kolorze - ciemnoczerwony. I jeden problem z głowy :):):) A już się martwiłam, że będę musiała kolor dachu wybierać .... architekt wnętrz może mi doradzi kolor okien/drzwi/bramy garażowej i elewacji pasujący do tego.

Jutro wsyłam faxem zestawienie stolarki do niedrogiego ponoć fachowca. Zobaczę co dostanę spowrotem.

Aktywnie - cały dzień - szukałam firm budowlanych. No i wysłałam prośbę o wycenę do chyba... 25 -ciu???? No tak poszukałąm w internecie....

Ta ekipa polecona to telefon zmieniła... jestem nieusatysfakcjonowana.

W kwestii własności gruntu - zdecydowałam się na dożywocie. Będzie to fair w stosunku do mojej teściowej - nie lubię takich drogich prezentów, a tak to będę wiedziała, że muszę zapracować. I ok. Myślę, że teściowa też się będzie pewniej czuła. Ja bym się czuła pewniej, jakby było wpisane w KW, że ktoś się mną zajmie do końca moich dni...albo moim dzieckiem.
Trochę wyjdzie drożej niż sprzedaż, ale co tam. Tyle, że czekam do marca jak ceny trochę spadną :)

Walczę z przedmiarem i staram się zrobić z tego kosztorys. Szukam cen po internecie, ale nie zawsze mi się udaje :cry:

We wtorek idę po wypis z KW. Życzcie mi wszystkiego najlepszego :)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum