dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
Dziś zakończono prace parkieciarskie na górze.
Wszystki pokoje są śliczne :):)

W części teściów w jednym pokoju już są panele i pokój ten jest już zapewne pomalowany.
Bardzo podoba mi się faktura ściany.

I tu uwaga dla osób posiadających tynk cementowo wapienny zacierany piaskiem kwarcowym.

Jak wiadomo taki tynk trzeba przytrzeć przed gruntowaniem. Na ogół doradzane jest przycieranie papierem ściernym na pacy.
Też tak chciałam zrobić, ale człowiek ktory mi to wykonuje zaprotestował.
Powiedział, że zacierając papierem ściernym w niektórych miejscach można zniszczyć strukturę tynku i wytrzeć za głoboko.
Efekt : ściana miejscami jest gładka jak lustro (tracąc cały efekt zacierania piaskiem) a w innych jest faktura.

Strwierdził, że należy to jedynie delikatnie przecierać pacą styropianową.
Tak zrobił u Teściów i podobało mi się więc pojechał po całości.

Ale efekty widać po malowaniu dopiero.

I stwierdzam, że ściana zacierana pacą styropianową wygląda IDEALNIE tak jak chciałam. A mam pewne porównania.

Dlatego polecam tę metodę.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Został mi polecony sklep z farbami Tikurrilla. I sporzystałam.
Chciałam powiedzieć, że jeśli ktoś zdecyduje się na tę firmę to mam namiar w Warszawie na BARDZO DOBRE ceny i BARDZO FACHOWE doradztwo.

Osobiście jestem pod wrażeniem i jednego i drugiego.
W zasadzie powołując się na osobę, ktora mi poleciła sklep od ręki dostałam duuuuuży rabat (dlatego kupiłam farbę oryginalną, fińską zamiast Tikkurilli robionej w Polsce). Uważam, że warto.
Zaiteresowanym przekażę namiar na priv.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Jakby co - za jakieś pół godziny zbieram tyłek na budowę - goście wszelacy mile widziani :):)

__________________________________
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum