dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasze budowanie-czyli kombinacja w alpejskim stylu

Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

Oceń ten wpis
29.05.2009

No nieee. Ludzie to są po prostu bezczelni. Ku@wa jego mać. Nie będę przebierać w słowach.

Po pierwsze kilka dni temu sąsiad poinformował nas że jego stróż pilnujący jego budowy widział jak samochód biały ford o nr ... podjechał pod naszą budowę i osoby które z niego wysiadły i zapakaowały do niego kilkanaście pustaków.

Po drugie dzisiaj ojciec zajechał na budowę i widział jak ten sam ford podjechał na budowę sąsiada, u którego nie ma w tej chwili stróża i osoby te ukradły mu piasek (ładowany do wielkich worów).

Ojciec podszedł zwrócił uwagę i zapytał gdzie nasze pustaki, na co ten pierdolo#$%%y przysadził się do niegoz pięściami!!!!!!!!! Skurwys@#$syn.

Po trzecie okazała się że to nasz sąsiad z naprzeciwka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn on ponoć buduje domy na psrzedaż. No nie ddziswię się że buduje jak kradnie po innych budowach.
Kazałam ojcu jechać na Policję i zgłosić to zajście (Mariusz -ten dobry sąsiad) też ma iść. Noralnie jakie skurwys@#$%$stwo na tym świecie.

Do tego jakby było mało - P.Józek stwierdził że w umowie nie ma ścianek działowych i on nie będzie ich stawiał!!!!!

Ja chyba jakaś jebnię@#$ta jestem bo skoro któś ma stawiać budynek to chyba razem ze ścainkami!!!?????

Jezu już mam dość.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze