dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Oceń ten wpis
Data oryginalnego wpisu 29-08-2007

Od paru dni cisza w temacie bo zasadniczo niewiele się dzieje.

Szukam cierpliwie kontaktu do jakiegoś geologa-geofizyka co by mi zweryfikował grunt na działce. Propozycje są, w przyszłym tygodniu zapadnie decyzje "kto zacz" i będziemy wiercić.

W weekend będę gadał też z koleżąnką mojej siostry - architektem wnętrz.
Zanim puszczę w ruch wniosek o PNB to wolałbym żebyśmy mieli już przynajmniej z grubsza określone co i jak w domu. Laska pewnie się skupi na przestawianiu ścian działowych, ale jeszcze zobczymy co będzie. Chyba damy jej wolną rękę (no prawie... )

W piątek może będą warunki przyłącza wodnego. Wtedy ruszymy z tematem budowy tego kawałeczka wodociągu. Zobaczę. W piątek telefon do Inwestycji w UG Nadarzyn.

Czekam też na wyceny z dwóch firm produkujących prefabrykowane szkieletowce. Tak na dobrą sprawę to chyba zostały 4 firemki.
McDomus, TSE, Celbud i Kopahaus-Barlinek. Nie wydaje mi się żebym coś pominął, ale jeszcze sprawdzę co i jak w swoim magicznym notesie
Pierwsze trzy stawiają płytę od wewnątrz co oznacza, że mogę sobie powiesić obrazek, szafkę, półkę etc. Cellbud ma natomiast jako jeden z nielicznych ruszt instalacyjny ale za to nie daje OSB tylko zwykłą wiórówkę. Hmmm.. Policzymy, zobaczymy....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze