dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Oceń ten wpis
Data oryginalnego wpisu 06-02-2007 projektanci! ha to jest dopiero niezła bajka.

mapki są, więc trzeba się było zainteresować kwestiami przedłużenia sieci wodociągowej i gazowej oraz przyłączami. wodę trzeba przedłużyć o ~18m a gazociąg o ~25m.

poszukiwania rozpocząłem od super-kartki którą dostałem w wodociągach.
firma Lambda powiedziała, że ma dużo zajęć na najbliższe pół roku i że odpowie. nie odpowiedziała, więc zadzwoniłem po dwóch dniach. Pan się wykręcał w końcu doszliśmy do wniosku wspólnie że to nie ma sensu.

drugi projektant. telefonicznie jest ok. posłałem mu zestaw dokumentów. i uwaga! polecam zeskanowanie wszystkich dokumentów. ja mam w wersji elektronicznej wszystkie warunki, mapki, plan zagospodarowania, akty notarialne (akurat tego nie rozsyłam ) etc. więc mailem posłałem panu zestaw odpowiednich jpeg'ów. czekam na wycenę.

w międzyczasie w statusie na GG ustawiłem "szukam projektanta przyłączy wod-kan-gaz". i po 10 minutach odezwał się kumpel który jest adminem sieci w firmie projektowo-budowlanej. pozdrawiam Festera! koleżanka jest projektantem z uprawnieniami i wyraziła chęć. więc dostała porcję skanów. również czekam na wycenę.

insza inszość to samo wykonanie instalacji ale do tego jeszcze długa droga.

trzeba w końcu się do pana mietka odezwać. prąd dociągnąć. chyba jutro zadzwonię.

aha. kredyt dostaniemy!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze