dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Oceń ten wpis
Data oryginalnego wpisu 07-07-2008

Rano pojechałem na włościa, co by wyznaczyć koparce gdzie ma kopać. Byłem 07:15 skończyłem 10:15 Ale przynajmniej jest gotowe.
Dzisiaj po południu dzwonił MS że już wykop jest skończony. Pojawiły się dwie kwestie:

1. Znaleźli sączek drenarski. Kazałem zlikwidować tam gdzie trzeba tj. w wykopie. W wolnym czasie przystąpię do operacji "Przebudowa sączka". Sączek co ciekawe suchy.

2. Mimo tego że suchy sączek to na środku, pod przyszłymi fundamentami słupów zebrało się trochę wody. Niby niedużo, ale trzeba poobserwować.

Zdjęć nie ma dzisiaj. Jak pojadę i zobaczę wielkie lochy w ziemi to wrzucę

Aha. I zabieramy się za sprzedaż mieszkania. Wiem, może być ciężko ale grunt to dobra reklama. W tym celu pospieszyłem do BlueCity poziom -1 do sklepu fotograficznego, gdzie przymierzyłem się do obiektywu Sigmy 10-20mm HSM (do mojego Nikona). Zwykłym 18mm to te zdjęcia jakieś takie wąskie są, prawda? Wypożyczenie takiego obiektywu szerokokątnego to kaucja 1200PLN + 69PLN za trzy dni strzelania fotek. Chyba się skuszę.

Aha2. Plan jest następujący. W czwartek wjeżdża ekipa, robią poprawki w wykopach, w piątek szalują chudziaka, wylewają chudziaka. W poniedziałek rano przyjeżdżają szalunki i geodeta. Geodeta jedzie z koksem, oni stawiają szalunki. We wtorek są gotowe. Środa zbrojenie. Czwartek zalewanie.
Poniedziałek rozbiórka i zwrot do wypożyczalni.
Ciekawe gdzie się obsunie termin
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze