dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

secam

Dziennik

Oceń ten wpis
3 sierpnia 2007

Reportaż z dnia dzisiejszego

W dniu dzisiejszym wydarzyły się :
1. PROBLEMY :) - Okazało się że Tartak podocinał złe wymiary więźby (murłat) kilka poszło do poprawy więc nie rozpoczęto dzisiaj układania więźby - shit....
2. NIEDOMÓWIENIE - pomiędzy kierownikiem budowy a ekipą - Ekipa chciał a inaczej wykonać płatwie więźby (więc nie zgadzało się wymiary belek) a kierownik inaczej - kompromis został osiągnięty.
3. ZAKUPY cały dzień szukałem śrub, nakrętek, podkładek, impregnatów, pędzli, i coś tam jeszcze nie pamiętam ......
4. KOMINY zostały wykonane częściowo kominy nad domkiem i skończony komin nad garażem (gazowy) - komin został przez Dosię okrzyknięty najpiękniejszym kominem we wsi :)
W tajemnicy powiem że poierwszy komin został zrobiony z cegły CRH Poczdam a drugi z konkurencyjnej TERCA Matrix - na szczęście nie widać różnicy

5. WIĘŹBA - ze względu na brak murłat zostały zrobione tylko docinki na słupach (tylko tyle ale i tak sa piękne)

6. ŚCIANA WIATROŁAPU - Skończona ścianka w wiatrołapie :)

7. RYNNY - Dojechały na miejsce zamówione rynny i kosze - Lech Bud spisał się bezproblemowo - dostaw co do minuty ;)

No i rzecz najważniejsza, razem z Agnieszką namówiliśmy moją żonkę na dołączenie do forum :wink: teraz będę musiał uważać co piszę
Wszystkie moje nieliczne wielbicielki ostrzegam Dosia13 czatuje :D :D :D :D

Dzienniki Budowy na Forum