dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Oceń ten wpis
Data wpisu 24-09-2008

Wow, przerwa była dosyć duża. Dlaczego? Bo oczywiście na nic nie miałem czasu. Tak jakoś wyszło, że z dniem 31 sierpnia kończyłem pracę w poprzedniej firmie, a 1 września zaczynałem w nowej. Dodatkowo tyyyyyyyyyleeee było roboty jeszcze z tymi fundamentami, że naprawdę ostatnie co mi przychodziło do głowy to aktualizacji forum.

Ale wracamy do 1 sierpnia. Wiecie jak jest cięzko skombinować podsypkę/zasypkę w ciągu paru godzin? Normalnie nie da się czegoś takiego skombinować ad hoc. Obdzwoniłem wtedy ze 4 kopalnie i mnóstwo numerów z allegro, gumtree etc. Nikt nie dałby rady przywieźć np. za 5-6 godzin.

Dodatkowo okazało się, że moja wieś jest podzielona strefami wpływów. Jedna część jest obsługiwana przez jedną firmę co wozi piach/kruszywo a druga część jest obsługiwana przez drugą. Dotarłem wreszcie do gościa co mógłby podsypkę przywieźć ale powiedział, że MŚ musi się zgodzić na taką akcję bo to nie jest jego teren. No to zadzwoniłem i się zgodził.

Wywrotka przyjechała tylko nieco bardziej kamienisty był towar.

Pod koniec dnia i na koniec tygodnia sprawy wyglądały następująco:


Równiutko jak pupa niemowlaka


Takie oto coś ulepili moi fachowcy


Inny widoczek


Jeszcze inny widoczek


Równina


Równina 2 Ostateczne Starcie


W środku


Wejście prądu do domu i szalunek pod słupek

Równoczesnie dogadałem z Mikołajem Mendyckim (tak, tym Mendryckim), że w poniedziałek wpada i robi kanalizację - znaczy stan zero.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze