dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bobowa budowniczowa

Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

Oceń ten wpis
zaczęła się budowa i zaczęły się ....schody :cry:
no...może takie małe schodki :(
a właściwie to ja się nie martwię :)
niech się martwią fachowcy :lol:
Okazało się, że woda stoi, znaczy się wody gruntowe wysoko ...a dookoła ....glina :roll: No to mówią ...drenaż...tylko dokąd go odprowadzić???? :roll: przecież glina nie wsysniewody :roll: :roll:
No to mówią podłączymy się pod kanalizację deszczową...ale ona w drodze....pod pozbrukiem :roll: :roll:
No to dzwonię do Aquanetu czy można się podłączyć i jak to zrobić :roll: oczywiście udaję że się nie znam. Przemiła Pani mówi, że trzeba przejść procedurę: znaczy się w wielkim skrócie złożyć wniosek o warunki techniczne- zaprojektować przyłącze - wykonać - odebrać.Uff... Ile kosztuje - grzecznie pytam... 300 zł :o :o :o Myślę ...mało, da się zrobić. Ile to trwa - nadal grzecznie pytam :roll: Pół roku - myślę sobie ku..wa mać :evil:
Czy ma Pani mapki, rysunki lub coś innego z czego można wyczytać gdzie ta rura sobie leży? Tak - sprawdzę i do Pani oddzwonię :o :o Ale prosze pamiętać że od nowego roku będzie prawdopodobnie wprowadzona opłata za odprowadzanie deszczówki :o :o :o :o :evil:
I wiecie co - za godzinę zadzowniła :o :o :o Zdziwiłam się :o :o chociaż ja też tak pracuję dla moich klientów, że oddzwaniam, załatwiam i te wszystkie inne miłe sprawy, które normalnie nie kojarzą się z administracją samorządową :lol: :oops: :lol:
I co się okazuje...Aquanet nic do tego nie ma. To jest rura wewnątrzosiedlowa, położona prawdopodobnie przez sąsiadów i możemy się do niej podłączyć :lol: :lol: :lol: :lol: Ale fajnie :lol: :lol: :lol:
Tylko musimy tą rurę znaleźć :roll:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum