dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Oceń ten wpis
Data wpisu 24-09-2008


Następnego dnia chłopcy rozszalowali płytę, pomalowali boki gruntem a potem jak wyschło masą hydroizolacyjną. 8 sierpnia płyta była gotowa.

Całość wyszła następująco:Jak widzicie na zdjęciu z garażem nadlewka wyszła takiej mniej więcej grubości. Jak się okazało zrobiłem podstawowy błąd, że nie zakryłem od razu całości folią, a dopiero po weekendzie. Otóż właśnie tam nad garażem, gdzie nadlewka jest tylko nadlewką (bez płyty) beton popękał bo momentalnie oddał wodę (mała powierzchnia, z trzech stron odkryta itp). W innych miejsca beton w ogóle nie popękał (no może naprawdę delikatne rysy). Może nad garażem rysy nie są strasznie koszmarne ale są. I jak je tylko zobaczyłem to momentalnie zdecydowałem się kupić czarnej folii budowlanej (najtaniej w Zielonce i przykryć całościowo budowę. Niech sobie tam spokojnie dojrzewa beton pod folią i bardziej nie pęka.

I tak folia leżała pod jakiegoś 10-go sierpnia leżała sobie na płycie to mniej więcej końca sierpnia. Beton jest naprawdę w porządku!Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze